Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agugusia23

Promocje rzeczy dla dzieci. podzielmy sie;]

Polecane posty

Hej, chciałam znaleźć jakiś wątek gdzie Mamy wymieniają sie informacjami o promocjach dla dzieci. Tzn gdzie jest promocja pieluch, czy kaszek, albo sloiczkow, po ile, jaki sklep, itd. Ja np. znalazłam "promocje" Pieluchy huggies 3 - 52szt - 17,50 - tesco (taniocha, a są fajnie cieńkie, jak sleep&play, chlonne i z kubusiem ;)) Słoiczki obiadki i zupki Bobovita - 2,59 + 2-gi słoik za połowe ceny - Rossman Słoiczki Hippa deserki - 4,59 - 2-gi pol ceny- Rossman Mleko Hipp - 2-3-4 - 800g - 30zł - Auchan A wy co macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny temat.szkoda ze takie slabe zainteresowanie ze strony mam.Ja kupilam pampersy dla dziecka bo za niedlugo rodze i przeplacilam prawie 10zl bo okazalo sie ze w intermarchu i tesco maja je w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie promocja, ale stała oferta - body w Pepco po 4,99. Ja kupiłam dziś niemowlęce na rozmiar... 18-23 miesiące i 3 lata :D :D :D Ale poza tym, że napisali na metce, że to niemowlęce, to wszystko z nimi ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*hej dziewczyn polecam stronke* dzięki za stronke, napewno się przyda :) ale chciałam żeby też Mamy podały jakie promocje trafiły na pułkach sklepowych, a nie są one w ulotkach, tak jak np. mleko w auchanie, wszedzie kosztuje ok40zł a tu ani reklamy ani nic a taka promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloOooOoOO
haloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Nie mam jeszczecdzidziusia bo się z mężem staramy ale jak byłam w biedronce to widziałam że od 20 tzn od dzisiaj są fajne zabawki drewniane dla dzieci bardzo tanio. Wiem że drewniane ze sklepów typowych z drewnianymi zabawkami są drogie. A w biedronce jest kilka fajnych modeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×