Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CUDO IAJKA LAleczka

KTO Z WAS DBA O ZĘBY A MA WIECEJ NIZ 10 PLOMB JUŻ???MASAKRA

Polecane posty

Gość CUDO IAJKA LAleczka

DENTYSTKA MI POWIEDZIALA ZE COS NIE TAK ZE MNA BO MAM ZA WIELE PLOMB NIESTETY W ZEBACH BO AZ 12 A MAM 30 LAT ZALAMALA SIE NAde mna A JA TERAZ TEZ JAK WSZYSCY PISZA NA FORACH ZE MAJA ZDROWE I SLICZNE ZEBY wkurza mnie ze dentystka sie wpieprza do mnie ze mam za duzo popsutych zebow..zdenerwowalo mnie to JA DBAM I GOWNO Z TEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuu099---
też mam dużo plomb....wszystkie z czasów dzieciństwa ,mam 40 lat ,jak byłam mała nie było nici dentystycznych ani płynow i tylko szczoteczka sie szorowało ,teraz oprócz wymian starych plomb nowych nie miewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dbam o zeby i moje "osiągniecia" ( :o) : -ropien pod dolnymi jedynkami -koronka na dolnej jedynce prawej, szykuje mi sie juz prawa jedynka, przez ropien - co drugi zab leczony kanalowo co drugi zab zablombowany -co drugi zab ukruszony (pozniej zaplombowany) podczas zwyklego jedzenia, ostatnio jadlam chalwe i polowy gornej prawej szostki nie ma - 4osemki ktore mi niszcza zeby bo wypychaja mi 7 -zapalenie dziasla od osemki stwierdzam ze taniej bedzie wyrwac wszystko w cholere i wstawic sztuczne, niz leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l;kasd
zmień dentystkę, ona ma leczyc a nie komentować. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l;kasd
Ja też mam 30 lat. Oprócz starych plomb z czasów dzieciństwa - które teraz co jakiś czas wymieniam, nic nowego nie mam. Plomb mam 6. Jeden ząb leczony kanałowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w realu tego piwa nie ma
agnieszka usun ósmeki! ja tak zrobilam i nie zaluje bo tez mi rozpychaly i przesuwaly zeby! tylko ze ja je pousuwalam zaraz jak wyszly i dalo rade bez ciecia dziasla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w realu tego piwa nie ma
ja mam kanalowo 2 zeby - jeden od urazu mechanicznego, a drugi bo mi dentystka zwykla plombe spieprzyla jak mi sie wbila lupina orzecha i zrobila dziure w zebie, to ona tak zalatala, ze potem sie zrobil stan zapalny i trzeba bylo kanalowo leczyc. reszte tez mam z dziecinstwa, a najgorsze jest to, ze sa ciemne te plomby i pewnie z 3/4 zalozone niepotrzebnie bo chodzilam do dentystki szkolnej, a one plombowaly nawet zdrowe zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynnnaa 88
Ja musze też usunąć 8 :o :( poza tym to tak: 6 prawa dolna-- plomba, i plomba na 7 górnrj lewej. W wyniku upadku ukruszona 4 dolna i nadbudowana, poza tym ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w realu tego piwa nie ma
aha i mam duzo plomb. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah to tez o tym zapomnialam tez jak mialam 8lat poszlam do dentystki szkolnej z mala dziura efekt byl taki ze 6dolna lewa wyrwana, 6prawa zostal tylko korzen i jakos sie nie kwapie zeby wyrwac :o bede musiala osemki wyrwac, najpierw ta gdzie bylo zapalenie, ona tak krzywo urosla ze przy zamknietej i przy otwartej buzi ja nie moge jej nawet dosiegnac palcem. wiec bedzie sie pieprzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo już w szkole podstawowej miałam usuwane stałe zęby bo były popsute.Ogólnie to kilka zębów mam bez plomb.4 ubytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l;kasd
ale mam bardzo dobrą panią doktor teraz, ma niezłą wprawę, leczy szybko, bezboleśnie i bardzo dokładnie. I niczego nie komentuje!! Tylko leczy i ewentualnie doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×