Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iPhone

kochanki,przytulanki,przyjacolki

Polecane posty

Gość gioana
Catherin coś o tym wiesz? ;) ja jestem optymistką, do tego - na tę chwilę: dość zdeterminowaną - może dam radę ;) zboczony ...też optymista... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
a jest jakas lepsza czesc Polski na sprostanie takiemu zapotrzebowaniu? pytam retorycznie, bo i tak upieralabym się przy tej pd-zach ;) rzadko tu bywam i nie wiem kto sie na czym zna z forumowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam koleżance szeroko rozumiane okolice Krakowa :D Choć z tego co tu dzisiaj na innym forum czytałam, w samym Krakowie, to nie ma nic ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
Catherine ja się jeszcze nie przekonałam, bo nie szukałam - może to kwestia szczęscia a nie braków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjant
Pd-zach Polska to idealne miejsce na poszukiwania kochanka. Naród napływowy, nie taki pruderyjny jak na wschód od Wisły, tereny piękne , więc i na randkę jest gdzie się wybrać. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
Tycjant toż te słowa działają jak woda na mój młyn! :) mówisz - takie zachodnie wyzwolenie i jeszcze aspekt Borów Dolnośląskich w tle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksa,,
hm...proponowałabym pielęgnację związku, a nie takie niby usprawiedliwione poszukiwania. No ludzie, nie oszukujcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksa,,
takie coś to nie fair w stosunku do współmałżonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
jaksa mój jest wypielęgnowany, chyba mi brakuje czegoś bardziej zepsutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjant
Woda na młyn powiadasz... ale wiedz, że żarna historii mielą powoli, więc cierpliwości trochę do tego trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
Tycjant nie zamierzam działać tak całkiem pochopnie i bezmyślnie, może nie tak zdesperowana, co zdeterminowana na cel ;) oczka w moim sicie odcedzą elementy nie spełniające warunków moich oczekiwań, pozostawiając tylko cenne kruszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iPhone
jak mnie takie tepiszony wqrwia....ja!!!!!!!!! J-TY MI ZYCIA NIE UKLADAJ DOBRZE!!!?? Wiem czego chce w zyciu a Ty mi filozofieje uskuteczniasz!!!!!! Zone mam jest fajnie ALE CHCE TEZ PRZYJACIOLKI I KOCHANKI DO PRZYTULANIA I ZEBYM SIE Z NIA BZYKAL JAK TYLKO BEDZIEMY CHCIELI!!!!!!!! Nie pasuje ci temat nie pisz i nie czytaj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjant
Jak tylko uda Ci się oddzielić ziarno od plewy wróżę Ci plon tryskający obfitością w swym pożądaniu i zepsuciu, którego tak pragniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja własnie mam takiego misia
Do przytulania, głaskania, przyjaciela. Jest nam dobrze, on ma żonę ale więcej czasu spędza ze mną:P Jest tak jak marzy o tym autor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
Zboczony pierwiastki zepsucia z pewnością już posiadam, tym prostsze zadanie arytmetyczne dla zainteresowanego ;) Tycjant dziękuję za wróżbę - mam nadzieję, że z zasady jesteś przewidujący, że trafiasz szóstki w totka, przepowiadasz przyszłość, masz szósty zmysł i w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
Czyżby poszukujące zepsucia kobiety mieszkały na bezpruderyjnym zachodzie, a faceci z fantazjami wyłącznie w -szeroko rozumianych - okolicach Krakowa?? (żeby nie zepsuć teorii Tycjanta - zakładam, że to wciąż na lewo od Wisły ;) ) nawet wiem, jak to się fachowo nazywa.... ironia losu! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjant
Oczywiście, że moje przewidywania się sprawdzą, Nawet mogę uszczknąć tajemnicy , że ów mąż będzie miał na imię Jarosław. Bardzo zepsuty będzie. Oj bardzo. W totka nie gram , by nie psuć zabawy innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
Uff, zawrzało we mnie - skoro tyle widzisz w tych wizjach (już jest imię!!), to musi być prawda! No chyba, że Jarosław utknie jeszcze na którymś sicie...bo nie możesz przewidzieć wszystkiego!! :D ...zresztą nawet nie chciałabym być tak do końca przewidywalna w wyborach... :) Z totkiem - postępujesz bardzo wspaniałomyślnie... powiem więcej: wręcz mnie ująłeś tym altruizmem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalalaak
tycjan ale wydaje mi się ,że wygranan jednego gracza jest niezależna od wqygrania drugiego tak ,że chyba dobry jesteś ale akurat nie w matematyce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
klalaalak nie bądź drobiazgowy/a - szóstka na dwóch to juz nie to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjant
Dzięki za wspólną zabawę . Idę na spacer pokroczyć trochę po Ziemiach Odzyskanych :) Buziaki dla zepsutych i prawych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjant
klaklak..... O jeju, oczywiście,że masz rację z tym prawdopodobieństwem, ale mi chodzi o zwykłą ludzką zawiść. Ludzie od przedszkola nie lubią jak ciągle wygrywa ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalaak
gioanna nie bądz taka drobiazgowa, milion w jedną czy w drugą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×