Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdjewesjedxjis

Czemu chlopaki nie chca umawiac sie z dziewczynami, ktore nosza aparat orto??

Polecane posty

Gość kdjewesjedxjis

Mam 23 lata i nosze aparat ortodontyczny na zebach. Zaden chlopak przez to nie zwrcaca na mnie uwagi ..;/ chcialabym miec kogos ale usmiecha sie do mnie, a gdy sie odezwe to chwile pogada i pojdzie.. Ostatnio dostalam deprechy i spotkalam sie z chlopakiem poznanym w internecie, bo fajnie sie pisalo, ale pozniej juz jak po spotkaniu pisalismy chwile to powiedzial, ze jak zdejme aparacik to bede ladna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obozowy30
a jak ty niby chcesz mu zrobić laskę na pierwszej randce nosząc te druty????? pomyśl czasem trochę!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjewesjedxjis
pytam czy naprawde chlopakow odstrasza aparat na zebach lepsza dziewczyna jak ma krzywe zeby czy w drutach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, to napewno nie przez aparat. przeciez teraz jest taka modą zeby go jeszcze podkreślac poprzez jakieś kolorowe te druty itp to poprostu nie byli jeszcze CI faceci głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjewesjedxjis
ale juz mi tak powiedzialo kilku "ojej nosisz druty hehehe" mowilam, ze nie bede miala do konca zycia, ale oni ale teraz msz i jeszcze bedziesz rok nosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, tak właściwie to nawet dla Ciebie lepiej że tak wyszło. no bo powiedz mi po jaką cholerę Ci facet który ma problem że nosisz aparat na zębach?? potem Cię zostawi bo włożyłas nie takie spodnie jak jemu się podobają albo za zły kolor lakieru na paznokciach. poczekaj lepiej na kogoś mądrzejszego i dojrzalszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjewesjedxjis
chyba masz racje, ale mi sie wydaje ze to wszystkich facetow odstrasza.. najgorsze ze juz nosze 2 lata i nadal nie sa idealnie proste.. a nie mialam krzywych bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaarwena
bez jaj facetow w ogole nie przeszkadza aparat :P niektorym wrecz sie podoba, bo zadbaqnie, bo urocze itd. glowa do gory, chyba blednie te zachowania imterpretujesz mi aparat w niczym nie przeszkadza PS. w robieniu loda tez nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl sobie tak, nosisz już dwa lata aparat i jeszcze z rok ponosisz, to w sumie jest trzy lata. jesteś młoda więc przez trzy lata powiedzmy tyvh kilku chłopaków po kilka miesięcy można mieć. i tak, jeden odchodzi, następny przychodzi, potem odchodzi, kolejny się pojawia itd... a aparat jak zdejmiesz śliczne, proste ząbki Ci zostaną już na całe życie. na niektóre rzeczy trzeba patrzeć z szerszego punktu widzenia niż tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryży goj
śmichy chichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjewesjedxjis
tak tak.. zawsze tak myslalam.. aparat nie przzeszkadza w niczym, wiem, ale niektorzy sie wysmiewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×