Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monika Chrzanowska

zdrowe odchudzanie pod opieką dietetyka w atrakcyjnej cenie

Polecane posty

Wszystkie osoby z Poznania i okolic, które chciałyby spróbować odchudzania pod opieką dietetyka, teraz mają okazję zrobić to w bardzo korzystnych cenach. Jeśli do tej pory wahałaś się, bo przerażały Cię koszty, skorzystaj z oferty na stronie: http://okazik.pl//poznan/deal/ju%C5%BC-od-35-z%C5%82-za-badanie-bioimpedancji,-wywiad-dietetyczny,-diet%C4%99-i-wizyty-kontrolne-w-gabinecie-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym sobie wyskoczyć na wczasy odchudzające w primaverze chyba :) przynajmniej wypoczęłabym w fajnym miejscu, no i jedzonko podane pod nos. moja koleżanka ostatnio byla wczoraj u dietetyka, jak się okazało dostała indywidualnie dobraną dietę, która...wyglądała dokładnie tak samo jak ta przepisana jej mamie kilka miesięcy wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymusu nie ma. Jeśli ktoś ma ochotę spróbować - ma okazję zrobić to taniej. w każdym zawodzie zdarzają się różni ludzie, nie odpowiadam za osoby nieuczciwe. Pozdrawiam, Monika Chrzanowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dobra a jesli ktos nie potr
zebuje skladu ciala, wie co mu jest i ma tabele energetyczne a potrzebuje jadlospisow dopasowanych do siebie i Polski, to mu cos oferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze chodzi o odchudzanie za pośrednictwem poczty e-mail. W tej chwili jest możliwość skorzystać z takiej usługi, ale nie poprzez okazik. Pracuję w tym zawodzie nie od dziś i wiem, że najlepsze efekty dają regularne spotkania i kontrola rezultatów. Dlatego wystawiłam tego rodzaju ofertę - opartą na bezpośrednim kontakcie. Dzięki temu wiem, że dana osoba przestrzega zaleceń i trzyma się diety, wiem też czy ma jakies kłopoty z jej stosowaniem i na bieżąco mogę modyfikować dietę. wiele osób nie decyduje się na taki kontakt, bo przerażają je wysokie koszty - to propozycja dla nich, albo dla tych którzy mają więcej kilogramów do zrzucenia i wiedza, ze czeka ich długa, zazwyczaj kosztowna kuracja, dzięki mojej ofercie mogą zaoszczędzić. Jeśli ktoś nie chce korzystać z pomocy dietetyka i uważa, ze lepiej poradzi sobie sam - to jego decyzja i ja ją szanuję. Pozdrawiam, Monika Chrzanowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dobra a jesli ktos nie potr
Nie , chodzi o diete dopasowana do osoby, obejmujaca to, czego ta osoba potrzebuje, a nie rzeczy ladnie wygladajace w reklamci na Pani stronie, ktore ta osoba juz wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diety zawsze opracowuję dopiero po przeprowadzeniu wywiadu z daną osobą, osobiście, telefonicznie lub mailowo. Zależy mi na tym by były jak najbardziej wygodne dla osoby, która zgłasza się do mnie po pomoc, ale i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dobra a jesli ktos nie potr
No to git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
12:49 [zgłoś do usunięcia]kleje platykowe leje Mnie pomaga nacieranie kalem golebi zmieszanym z miodem pistacjowym, na prawde dziala, stosuje od trzech tyg i po tr sladu brak, sposob mi polecila kolezanka ktora byla w etiopii, tam lud shamosiow tak leczy poparzenia ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×