Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimboom

Czy 32 latek moze zechciec 19 latke?

Polecane posty

Gość bimboom

Od razu prosze, powstrzymajcie sie od komentarzy typu ' chcesz byc z nim dla kasy', 'utrzymanka', itp., zapewniam, nie chodzi mi o zadne pieniadze. Podoba mi sie facet w wieku 32 lat, ja mam tylko 19. Wydaje mi sie, ze podobam mu sie wizualnie, jednak boje sie, za na tym sie skonczy. Nie znamy sie, jedynie z widzenia i to i tak widzimy sie z 2-3 razy na miesiac ;(. Czy myslicie, ze robic cos w tym kierunku, czy bez sensu? Czy jest mozliwosc, ze on bedzie chcial mnie poznac? Wiem, ze na pewno jest singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Będzie chciał Cię poznać- w najgorszym przypadku tylko po to żeby Cię przeruchać. (Opinia 34 latka) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimboom
No wlasnie, chodzi mi o to czy mozliwe jest u niego powazne podejscie wykluczajace znajomosc tylko i wylacznie dla seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimboom
????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
To zależy bardziej od Ciebie niż od niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimboom
Dlaczego ode mnie? Ja nie jestem nastawiona tylko i wyłacznie na seks. A nie wiem jacy sa samotni faceci po 30, czego szukaja, dlatego pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Dlatego bardziej od Ciebie, że gdybyś okazała się pustą lalą, to innego zastosowania dla Ciebie nie znajdzie trzydziestoparolatek poza zaspokojeniem potrzeb seksualnych ;) Jeżeli zaś jesteś oczytaną, mądrą dzierlatką, to jak najbardziej możnaby wziąć Cię pod uwagę przy bardziej skomplikowanych planach życiowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimboom
Ok, dziekuje za odpowiedz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Proszę :) Polecam się na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak jesteś
pasztetem to nie masz szans ani na rauchańsko w jego wykonaniu, ani tym bardziej na coś więcej. Sam wiek o niczym nie przesądza. Tym bardziej, ze 32 latek to młody facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×