Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryz-warzywa

pomocy co z tych produktow-na wjecej mnie niestac

Polecane posty

Gość ryz-warzywa

Mam w domu udka z kurczaka,ryz i mrozonke marchew-groszek,olej i 0zł w portfelu do czwartku.Co z tego zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryz-warzywa
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahgdhagdjgkja
a ziemniaki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to co? upiecz udka
z kurczaka, podaj z gotowanym ryżem i zasmażaną marchewką z groszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnjjhuh
Ugotuj kurczaka z wuwaru zrob zupe ryzowa kurczaka obierz i zrob potrawke z kurczaka i podaj z ryzem i marchewka z groszkiem na dwa dni starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
może masz coś jeszcze? z resztek też da się sporo wyczarować :) jeżeli mieszkasz na wsi, to przejdź się po okolicy i popytaj - ludzie mają czasami za dużo - np. sąsiadka rozdaje sałatę, jabłka, śliwki, w gospodarstwach dzielą się zbiorami za drobną pomoc w mojej okolicy jest też sporo dziko rosnących drzew owocowych, wystarczy przejść się z koszykiem i nazbierać w mieście też się da - na targowiskach i w sklepach warzywnych i spożywczych oddają za darmo to, czego nie udało im się sprzedać, a nie wytrzyma do kolejnego dnia, trzeba się tylko przejść przed zamknięciem w czasie studiów w ten sposób udawało mi się dzięki temu całkiem dobrze jeść praktycznie bez pieniędzy i wcale nie spotkały mnie z tego powodu nieprzyjemności, ludzie byli nawet szczęśliwi, że mogą komuś pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebyś się nie zdziwiła
"w mieście też się da - na targowiskach i w sklepach warzywnych i spożywczych oddają za darmo to, czego nie udało im się sprzedać, a nie wytrzyma do kolejnego dnia, trzeba się tylko przejść przed zamknięciem" dobre... dostać? nawet utargować sie na niższą cenę za zwiędnięty koperek nie chcą :-( wolą wyrzucić niż coś opuścić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
to chyba zależy, jak teraz robię zakupy na targowiskach to faktycznie tak jest, ale jak chodziłam tam kilka lat temu i było dla nich jasne, że niczego nie kupię, bo nie mam za co, to sytuacja była inna i dawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×