Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MN

Dlaczego mężczyźni porzucają swoje żony i dzieci?

Polecane posty

Gość Pan_coś
jak te kobiety marudza ze juz same beda bo maja dziecko rany pelno jest takich kobiet i tez sobie znajdziecie druga połowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Tu nie chodzi o to aby być z kimś w związku tylko o to aby poczuć do siebie szacunek - niech ktoś sobie przypomnij jaki był zgnojony jak ktoś rzucał 2, 3, 10- letni związek w błoto - motywując- Bo to nie to dziękuje pięknie nie chce już nic takiego przeżywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MN i Editha
Przykre te wasze historie, ale wasi ex to po prostu cieniasy i egoisci i nie ma czego zalowac. Te ich teksty na odchodne po prostu powalaja szczeroscia. Wniosek jest jeden. Jesli on nic z toba nie przezyl, to ty raczej z nim tez nic :-O dno po prostu. Przypomina mi to jak sie zalil kiedys facet u mnie w pracy Zona go zostawila z jego najlepszym przyjacielem na pozegnanie mowiac, cos ty dla mnie takiego zrobil :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz, malzenstwem bylismy krotko, syn mial 3 lata jak tatus odszedl. Wczesniej bylismy para 6 lat i jakos na nude nie narzekal;-0 Mysle, ze nie dorosl do tej roli. A teraz jest z "mamusia" i moze mu to pasuje. Ale to rzeczywiscie bardzo przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz nie zaluje, ze nas zostawil. Oczywiscie konsekwencje finansowe ponosze do dzisiaj, ale to nie najwazniejsze dla mnie. Przeraza mnie fakt, ze moge juz byc sama, ale nie potrafiezaufac juz mezczyznie i na chwile obecna wole sama byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Och jaka naiwność - myslicie , że jak nie przeżyliśmy jakiś mega uniesień w seksie to już się związek nie liczy. Jest tyle ważniejszych zagadnień jak czułość (tak faceci też jej potrzebują), zrozumienie, wspólne poczucie humoru - przede wszystkim w moim przypadku - wspólne przeżycie paru lat - jeśli to nie jest powód aby ratować związek tojuż nie wim co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Bo tylko seks ma kierować moim związkiem? Przecież to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUŻ ROZWÓDKA
Ktoś kiedyś powiedział bardzo mądre zdanie: FACET NIE MOŻE BYĆ ZA ATRAKCYJNY I ZA PRZYSTOJNY bo prędzej czy później jakaś lafirynda go poszczuje dupą i skończy się to rozwodem jeżeli partnerka nie wybaczy tej zdrady.Ja wybaczyłam raz a za drugim razem złożyłam pozew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
Faceci nie lubia monotonni zycia codziennego,to nie dla nich,nie lubia gadania o pierdolach,i wiecznego bolu glowy zon,musicie miec wspolne pasje ,duzo znajomych bo inaczej facet prysnie w poszukiwaniu atrakcji zyciowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
Zobaczcie to kobiety często zastanawiają się jak być idealną kochanką, zoną/dziewczyną, matka, panią domu itd. by utrzymać przy sobie faceta. Czy on jest jakimś bogiem, ze wszystko kręci się wokół niego? Potem ONI czują się tak wspaniale i gdy im się znudzi mówią " nie ty to inna". Jakoś tu nie widzę zbyt wielu tematów typu: Jak być idealnym kochankiem,mężem, ojcem, jak prowadzić dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×