Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość staraczka .......:)

Żel dla starajacych się Conceive Plus

Polecane posty

Gość hardsun
Ja po 10 próbach i korzystaniu z wszystkich złotych rad, także kupiłam żel, w 3 małych aplikatorach. Zobaczymy, choć sądzę że problem raczej tkwić może gdzie indziej. Ale to nic, przynajmniej będzie przyjemnie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my używalismy ale nic nie dał. zaszłam jak żadnego żelu nie stosowaliśmy i to w miesiącu gdy wydawało mi się ze mam wyjątkowo mało śluzu płodnego. Dziewczyny tak na prawdę płodny śluz może być na zewnątrz niewidoczny może być dopiero w szyjce i jak nie jest go bardzo dużo to go nie zauważycie. Dlatego takie żele mało dają bo nawilżają tylko ujście pochwy a i tak najtrudniejszą drogę plemniki mają począwszy od szyjki macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa84
kupilam w aptece, potestuje i dam znac czy cos w moim przypadku pomoglo. Po tylu cyklach staran warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agneskaP
Też zastanawiam się nad tym żelem, zapytam się gina co o tym sądzi, bo staramy się już od 1,5 roku i nic :( Ale do gina idę za miesiąc dopiero. Porobił mi wszystkie badania i są w porządku, męża też, jedno dziecko już mamy bez żadnych problemów. No to sama już nie wiem. Ale jak tak obserwuję swój śluz to myślę że jest gorszy niż ten parę lat temu jak byłam pierwszy raz w ciąży. Wiadomo tonący brzytwy się chwyta. Chciałabym, żeby po prostu nasze dziecko poczęło sie naturalnie bez żadnych IUI czy invitro. Ale napisze dopiero za parę miesięcy, czy to coś dało czy nie. W każdym razie około rok temu łykałam tabletki z siemienia lnianego które też miały pomóc polepszyć ten śluz ale jak widać bez rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do sprzedania 3 tubki conceive plus i 2 cale blastry femifertil. Wykorzystalam 3 i zaskoczylo;) moze komus sie przyda. Cena 30 zl za calosc;) kontakt na maila. Angelika_sNb@tlen.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~Angelika_snb, ile się starałaś z tym żelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest Nadzieja
Hej dziewczyny...my z mezem staramy sie o dzidzie juz prawie trzy lata...za trzy tygodnie zaczynamy leczenie w klinice...Prawdopodobnie czeka nas invitro...wszystkiego dowiemy sie niedlugo.Przypadkiem znalazlam conceive plus i daje mu szanse...warto sprobowac...Dodam ze mieszkam w Anglii i ten lubrykant jest tani i latwo dostepny.Wyczytalam na forum angielskim ze wiele kobiet on naprawde pomogl.U mnie i meza wszystkie wyniki badan sa dobre takze nie wiemy dlaczego co miesiac sie nie udaje.Jedyna rzecza niebadana w Anglii jest wrogi sluz poprostu sie tego nie sprawdza.Mysle ze moze to wlasnie to i z tego co wyczytalam to lubrykant wlasnie w tym przypadku moze pomoc...Nie wiem tak naprawde dlaczego sie rozpisuje ale to chyba glownie dlatego ze juz nie potrafie sobie poradzic z ta bezsilnoscia.Dla mnie dziewczyny to co miesiac dramat...I u mnie w rodzinie kolejne dziecko w drodze...i chce sie cieszyc ale lzy zazdrosci sa mocniejsze.Jest tu ktos tak samo samotny w tej bezsilnosci bolu i leku..?Jest ktos kto rozumie???Piszcie dziewczyny prosze!Wracajac do zelu stosuje dodatkowo do niego listki owulacyjne.Wszyscy polecali uzycie ich razem.Nie wiem czy ten zel pomoze ale dla mnie to taka ostatnie deska ratunku i mysle ze warto sprobowac...Ja probuje i dam wam dziewczyny znac niedlugo...Trzymajcie kciuki...Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak Mona
Do "Jest Nadzieja" My już piąty rok staramy się z mężem, wydaliśmy kupę kasy, straciliśmy kupę czasu do tego kłótnie, łzy rozgoryczenie, coraz gorzej w sypialni........Generalnie, kilka odchyłek od normy, poprawa i lekarz stwierdził że nie ma przeciwskazań na zajście w ciążę, zdarza się tak nie wiadomo czemu co którejś parze i nieraz invitro łamie tą barierę i druga ciąża często jest naturalna, a na moje pytanie o wrogość śluzu powiedział, że nie ma czegoś takiego ale wydaje mi się że nie ma racji bo mimo wszystko dużo o tym czytam i teraz wyczytałam o tym żelu i o innym podobnym o nazwie pre-seed, muszę spróbować któregoś bo to moja ostatnia nadzieja. Chociaż nadzieję mam cały czas bo nie stwierdzono bezpłodności u żadnego z nas ani żadnej konkretnej przyczyny. Generalnie możemy mieć dzieci ale nie ze sobą:). Piszcie dziewczyny bo to bardzo pomaga. pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylianka
M jak Mona, musi to być maksymalnie frustrujące, tyle lat starań i jeszcze z opinią, że nie ma żadnych przeciwwskazań. Ale nie poddawaj się tylko, jest szansa zawsze! Czego już próbowałaś podczas starań? Twoim doświadczeniem możesz obdzielić nas wszystkie. Próbowałaś ten żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak Mona
Kilka dni temu zamówiłam ten żel na allegro, teraz mam okres więc akurat przyjdzie i będzie owulacja, więc go użyjemy i zobaczymy. To dla mnie chyba ostatnia deska ratunku... Szczerze mówiąc to nie chce mi się już chodzić po kolejnych lekarzach i znowu tracić kupę kasy ale z drugiej strony ciągle ale to ciągle czuję niedosyt bo wydaje mi się że to może być jakaś bardzo mała drobnostka, tylko ktoś musi to wyczaić ale skoro specjaliści rozkładają ręce to co mam zrobić, masakra jakaś. To prawda jestem cholernie sfrustrowana, cholernie a do tego w pracy same mężatki w wieku produkcyjnym, co trochę któraś zachodzi w ciążę a ja z miejsca ani rusz. zastanawiam się nad zmianą pracy ale nie mam za wielu opcji, w naszym miasteczku nie ma ofert pracy praktycznie żadnych w moim zawodzie a jak już to trzeba mieć znajomości, których ja niestety nie mam. Musiałabym wyjechać gdzieś indziej ale zaczynanie od nowa tez mnie frustruje bo z kolei dużą część kasy włożyliśmy w dokończenie mieszkania i ciągle jeszcze jest sporo do zrobienia....No ale cóż nie ma się co użalać napiszę co z tym żelem za jakiś czas.....Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylianka
Oby to był właśnie ten brakujący element w Twoich staraniach :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekując
Witajcie dziewczyny. Wiem co czujecie. My z mężem sie staramy już prawie rok i nic. Tu lekarze mówią ze za wcześnie na jakiekolwiek badania. Hormony mi zrobili i mam w normie. Kupiłam tez żel i femifertil i zaczęłam używać od 5 dni i zobaczymy czy bedą jakieś skutki. Robiłam co cykl testy owulacyjne i zawsze wychodziły koło 13-14 dnia. Współżyjemy z mężem co dwa dni i nic. Każda miesiączka to znowu utrata nadziei. Już sie nie możemy doczekać żeby zobaczyć upragnione dwie kreseczki na teście. Życzę wszystkim parom powodzenia i dawajcie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić ten żel :) Ja dzięki temu zaszłam w 2 cyklu od początku stosowania. Nie wiem tylko czy to rzeczywiście żel spowodował czy efekt placebo, ale najważniejsze jest to, że będę mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic, trzeba wyprobowac. Moze przyniesie dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak Mona
Używaliśmy tego żelu w tym cyklu tak jak planowaliśmy pisałam o tym kilka dni temu), ale wydaje mi się a raczej jestem pewna że znowu się nie udało, mam identyczne objawy jak co miesiąc i już mam takie samo napięcie przedmiesiączkowe jak zawsze, ale mam pytanie...Dziewczyny powiedzcie, czy jest sens kupować i zażywać ten femifertil, bo z tego co czytam to raczej dziewczyny bez owulacji i z nieregularnymi cyklami go zażywają i im coś tam pomaga, ale ja mam z reguły bardzo regularne cykle i bardzo silne objawy owulacji więc nie wiem czy mógłby mi w czymś pomóc czy raczej zaszkodzić..?A do tego jest dość drogi zwłaszcza w porównaniu z castagnusem, który tez jest lekiem ziołowym i podobno ma podobne skutki..???Będę wdzięczna za sensowne podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylianka
~M jak Mona, ja niestety nie mam doświadczenia z tym Femifertil ani suplementami dla kobiet, jedynie z suplementami dla męża. Witaminki jak najbardziej dobrze brać ale jeżeli chodzi o zioła to słyszałam, że lepiej skonsultować z lekarzem, szczególnie przy braniu innych środków. Jeżeli masz wszystko regularne to może lepiej nie mieszać z innymi ziołami regulującymi a brać same witaminki? Może ktoś bardziej doświadczony z ziołowymi specyfikami się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakieś efekty? Kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak Mona
Ja zakupiłam żel, zakupiłam tez femifertil na 3 miesiące kuracji. Na razie bez efektów ,ani żel ani femifertil nie pomógł póki co a to już chyba trzeci cykl będzie jak żelu używamy a drugi z femifertilem łącznie. Jeszcze się łudziłam jak zaczęłam o tym czytać ze to bardzo pomaga , ale wydaje mi się że w naszym przypadku to już nic nie pomoże, chyba jedynie cud. Już tyle lat minęło, dalej nie wiem czemu nie możemy mieć dziecka bo przecież oboje mamy w porządku wyniki a przynajmniej mieliśmy bo teraz może już coś się rozchwiało, zwłaszcza ze wiek działa na niekorzyść. Już podupadłam na siłach, już nie wierzę w lekarzy ani te hormony którymi nas faszerują potrzebnie czy niepotrzebnie...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryniarka
Jeżeli chcecie wypróbować Conceive+ i macie Facebook'a, macie szanse. Wystarczy polubić profil organizatorów, a darmowa próbka trafi do was: www.fb.com/przedciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się udało z tym żelem za pierwszym razem, kupiłam na allegro również testy owulacyjne chyba 20zl za 17 testów owu plus 5 ciążowych, są dobre według mnie i ten żel, i udało się!!!:) testować zaczęłam od 9 dnia cyklu, codziennie uprawiając seks, mimo ze wychodziły negatywne, dopiero 14 dnia test owu dodatni, chciałam poprostu sprawdzic kiedy mam owulację, polecam żel i testy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha a ten zel to miałam chyba w 8 aplikatorach, wszystkie zużyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzupiterka
no, testy owulacyjne nieocenione podczas staran ;) dobrze, ze mozna znalezc w sklepach interentowych za 1 zl/szt. bo przy cenach aptecznych przy dluzszych staraniach to drogi interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przedstawię Wam mój przypadek. Mam 35 lat Dwa lata temu powiedzieli mi że mam macicę w tyłozgięciu i policystyczne jajniki więc bardzo ciężko będzie mi zajść w ciąże. Brałam witaminy dla sarających się i nic lata leciały. W styczniu na jakimś forum któraś wstawiła link strony ,,jestem płodna '' gdzie są różne suplementy. Zakupiłam sobie femifertil i żel conceive była promocja :) po paru dniach przyszła paczuszka więc zaczęłam łykać. Żel kupiłam bo był w zestawie ale ile nam frajdy przyniósł, choć ze śluzem nigdy problemu nie miałam to mój partner bardzo go chwalił. Używaliśmy go codziennie i nie 15 min. wcześniej jak tam pisali a bezpośrednio przed. Zużyłam jedno opakowanie femifertil i musiałam przestawić się na witaminy dla kobiet w ciąży. Jestem w 5 tygodniu ciąży. Czy to pomógł femifertil czy conceive nie wiem może akurat przyszła moja pora ale cieszę się że je kupiłam. Powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam jedno nowe opakowanie Femifertil. 40 zł. Data ważności 2016 r. Jestem w ciąży i nie jest już mi potrzebne. Kontakt na marta.cieciuch@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jakies nowe doswiadczenia z tym zelem? Dostalam zalecenie od gin w zwiazku z susza podczas staran wiec pytanie jak tam wasze opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA2707
Cześć! Jestem to nowa i właśnie zaczęłam swoją przygodę z concencive+. Żel jest super, a na efekty czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA2707
Mam już jedno dziecko(4latka), ok.rok temu poroniłam i od tej pory cały czas się staram o kolejne dziecko. Czwarty cykl biorę CLO i DUPHASTON. Po ostatniej miesiączce myślałam,że się poddam, ale postanowiłam spróbować CONCENCIVE+, bo ogólna susza u mnie panuje, mam nadzieje,że pomoże, bo zostały mi jeszcze dwa cykle z CLO, a potem pół roku przerwy. Przez ostatnie dni testowałam ten żel, jest na prawdę super, jestem bardzo ciekawa czy pomoże? Dam znać jak będą efekty ;) Chętnie popisze z kimś kto jest na tym samym etapie, a może ktoś ma jeszcze jakieś złote środki,które pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos wymyslil ten zel i teraz trzepie kase na desperatkach.jak macie zajsc w ciaze to zajdziecie i zaden zel nie pomoze.ogarnijcie sie i przestancie wierzyc we wszystko co wymysla jakies koncerny farmaceutczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HopeForNewLife
Kochanie, spójrz na Ovufriend. Tam masz opinie na temat tego żelu.. Pomógł nie jednej Pani. Mi jeszcze nie, ale dopiero dziś zaczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×