Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiaazdaa

uciażliwy cellulit...grrr...

Polecane posty

Hej Dziewczyny:) Otuz mam problem..od dawna mam cellulit...probowalam juz wielu kromow, ale zaden kurde nie dziala...zancie moze jakies dobre kremy na cellulit, cena tak do 100 zl albo jakies domowe zabiegi na ujedrnienie? prosze o pomoc:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparawdzone w praktyce
polecam krem z Carrfoura, z zieloną herbatą, l-karnityną, kofeiną, aloesem, imbirem, kosztuje 9 zł, lekko rozgrzewa, supernawilża skórę produkuje go Hean Cosmetics, przezroczysta tuba z zieloną nakrętką, wygląda niepozornie ale jest naprawdę skuteczny 2 tygodnie codziennego wcierania i już widać efekt wyszczuplenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta, ruch unikac cieplych kapieli podobno kremy nie pomagaja tylko masaze nie ma sensu wydawac kasy na krem bo mozesz uzywac jakiegos zwyklego za 10 zl ale musisz mocno go wmasowywac najlepiej zainwestowac w jakas rekawice lub szczotke do masazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparawdzone w praktyce
niby jak krem nie pomaga skoro mnie pomógł ? i wcale nie wmasowywałam mozolnie a normalnie się nim smarowałam ?! nie polecam kremu za 100 zł więc to nie kryptoreklama, polecam taniochę z sieciówki bo mnie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strefazdrowia
WROCŁAW Pakiet „bye bye cellulit Pakiet „bye bye cellulit został stworzony z myślą o kompleksowej i zróżnicowanej walce z cellulitem. Pakiet obejmuje 10 zabiegów (codziennie) lub 10 (co 2 dzień): 4 x masaż bańką chińską 2 x masaż antycellulitowy ręczny 2 x drenaż limfatyczny 2 x limfatyczny kinesology taping GRATIS DOSTAJESZ: 1 x masaż gorącymi kamieniami o wartości 90 zł !!!! CENA CAŁOŚCI TO 470 zł DODATKOWO MOŻESZ OTRZYMAĆ 10% ZNIŻKI!!! Jak to zrobić? Przyprowadź koleżankę i wtedy otrzymacie 10 % rabatu!! Zapraszam!! www.strefazdrowia.wroclaw.pl strefazdrowiawroclaw@gmail.com 512333816 P.s Zabiegi mogą być dowolnie modyfikowane zgodnie z ich właściwościami oraz przenzaczeniem. Wszystko po konsultacji https://www.facebook.com/strefazdrowiawroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×