Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hurtownia chiny

hurtownia chiny

Polecane posty

Gość Hurtownia chiny

Witam . Moją ofertą są namiary na zagraniczne hurtownie z odzierzą oraz sprzętem Elektornicznym . Lecz najpierw Kilka zdań o mnie . Dobre 4 lata temu zastanawiałem się w jaki sposób ludzie zarabiają na handlu ONLINE oraz Targowsikach . Też chciałem zainwestować odłożone pieniądze aby pozwolić sobię na drogie autko , wakacje , itd .. . Dobrym przykładem może być Pan z Targowiska w Knurowie sprzedający Garnki . Cena owych garnków w sklepie full komplet 1870 zł 26 elementów natomiast owy Pan posiadał ten sam zestaw za jedyne 1210 zł Teraz w głowie się rodziło pytanie . Czy to kradziony komplet ? (Nie wiem) Lecz dlaczego mam kogoś podejrzewać o kradzież skoro go nie znam . Więc próbą błędów szukałem odpowiedzi na to pytanie . Oczywiście nie była to rozmowa typu wprost " Skąd masz panie te garnki?" :D Po krótkim czasie podpuszczania owego Pana usłyszałem" od taniej siły roboczej " Więcej mi nie było potrzeba tak naprawdę :) Po powrocie do domu wpisałem ww wyszukiwarkę 'google' siła tania robocza . Oczywiście milion stron z tym hasłem . 2 pełne dni zajęło mi wdrażanie się w temat o co tu chodzi dlaczego tak tanio . Wówczas zrozumiałem , że kraje zamieszkujące żółtki nie są wcale takie pozbawione gospodarki :) I zacząłem rozumieć dlaczego waluta chińska jest tak nisko postawiona . Kolejnymi Państwami była Indonesia , Turcja , Tajlandia , Bali . Zacząłem poświęcać dużo ale to bardzo dużo czasu na szukanie informacji o samych krajach transporcie gospodarce . Aż wkońcu zrozumiałem , że te kraje będą kluczem do mojego sukcesu . Następnie zacząłem szukać Hurtowni i tu się zaczyna prawdziwa opowieść. Ciekawiło mnie wejście do dużego hiperu gdzie znajdował się sklep CK gdzie portwel posiadał Cenę 290 zł . Moje oczy nie dowierzały tej metce :) . A w praktyce okazało się że CK zlecają produkcję chińczyką ponieważ ich materiały nic nie kosztują są to śmieszne pieniądze. Główny dystrybutor produkował w Chinach portwel za 13 $ = 45 zł + podatek + shipping przy wielkiej ilości zamówienia to 53 zł za portwel :) Więc jak widać zarobek takiego sklepu to 240 zł na czysto :) . Wtedy jeszcze nie wiedziałem skąd wziąć owe hurtownie lub dostać adres głównego dystrybutora . Zacząłęm szukać w internecie pod hasłami Ang. hurtowni w chinach, tajlandii , bali , turcji . Pierwszą hurtownią była hurtownia w chinach która oferowała po dość atrakcyjnych cenach ubrania T-shirty Lacoste i Nike . Moje pierwsze zamówienie było w wysokości 670 zł . Pieniądze zaginęły bez śladu :( ... Próbowałem odzyskac lecz za dużo by pisać ile czasu mi to zajęło . Kolejne zamówienie było od innego Produceenta po wcześniejszych ustaleniach zrobiłem zamówienie za 500 zł . Otrzymałem 3/4 rzeczy na co dostałem odpowiedź że musiał ktoś z paczki wyciągnać i sobię zabrać ... Człowiek śmiechu warty . Lecz już miałem swoje 3/4 ubrań które sprzedałem po zanjomych za łączną sumę 970 zł Więc byłem na lekkim plusie choć brakłó 1/4 ubrań :( ;/ . Odmówiłem dlaszych kontaktów z tą hurtownią . Później było jeszcze kilka wtop około 6 :(( Następnie poznałem gościa który wylatywał do Chin zaopatrzać swojego kuzyna w chiński towar zaproponował mi pośrednictwo . Więc po dogadaniu jego udziału % w moicch zyskach zgodziłem się . Podrzucił mi kontakt do sprawdzonego człowieka który zaopatrzał się w ubrania od dystrybutora . Więc złożyłem zamówienie na 2.5tys zł Otrzymałem bardzo wysokiej jakości buty Nike , Puma oraz Adidas . Wtedy były to rarytaski spośród firm polskich butów :) Połowe udało się sprzedać między znajomymi drugą połowę na giełdzie . Moim oczą ukazało się podliczenie zarobku z 2.5 tys zrobiło się 4.9tys zł Kolejne zamówienie było za 4tyś i znów obróciłem na 7.5 tyś 3.5 tys + za jedyne 14 dni czekania na towar ;) Następnie znajomy podał mi kontakt do kolejnego Pana posiadającego półbuty ze skóry pewnie wielu z Was widzi owe buty na targach Są to ceny 100 zł + Owe buciki w hurcie za sztuke miałem za 32 zł :) Zamówienie za 7000 tys Poszło po równo na pół buty jak i na wczesniej zamawiane nike i adidas. Półbuty gdy wszedłem na targ z cenami 90 zł Nagle ludzie zaczeli oblegać mój stragan . I znów był pewnego rodzaju zarobek ponieważ mój kapitał wynosił nie całe 14 tyś zł :) Kolejnym tranym towarem okazały się urządzenia elektroniczne z chin słuchawki mp3 /mp4 /PsP były to towary najlepiej sprzedające sie :) Więc zyski się powiększyły :) Obecnie spełniłem swoje marzenie i siedzę na wymarzonej Florydzie i grzeje dupe :) Na codzien zajmuje się pośrednictwem ubrań z chin do USA oraz z Chin do znajomych w Holandii i Hiszpani Moją ofertą jest Kontakt do hurtowni Chińskich , Tajskich Balskich, i Tureckich . Za 100 zł osoba zainteresowana może wybrać kontakt na sprzęty Rtv , Agd , Electronic , Clothing :) Co kogo interesuje 100 zł to cena za namiar na jedną z tych działów . Co gwarantuje . Pewny kontakt ze sprzedawcą , pomoc w robieniu zamówienia jako gwarancje wysyłam skany z ,moich faktur z owych hurtowni Jeśli jest ktoś zainteresowany to email piter2704@gmail.com bądź gg 604289 :) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaa
myślenie to szukanie informacji na wszystkie sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurtownia chiny
Oczywiście że potrafie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholka
hurtownie chińskie? przecież pod nosem jest wólka kosowska. i masz tam wszystko, od majtek po agd. nie trzeba nic kombinować... grunt to mieć głowę do interesów żeby umieć to jeszcze sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem że......
co wy macie z tą wolka kosowską, przeciez tam są kosmiczne ceny jak w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34 latek :-)
Gdybyś miał takie zajebiste kontakty, to nie sprzedawałbys ich po sto złotych :D Nawet jeśli nie masz kapitału na start, to znalazłbyś bez problemu inwestora i czesał stówę na godzinę 🖐️ Taki kit sprzedawaj młodym wilczkom w urzędach pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskijsueikjkwi
Spelnij nasze marzenia teraz i kup slownik ortograficzny,le nie z chin hheehe co za tandetne przekreciki na sto zlotych....tak samo tandetne jak kapcie chinskie smierdzace benzyna hehee primo blaznisz sie poziomem swojego posta i klamstewkami o kupie forsy a po sto zl wyludzasz od ludzi hehee seondo lacoste z chinskiej hurtowni hehe slyszales kiedys o certyfikatach i patentach? Podrobki to a allegro bez problemu sie znajdzie...ehhh ogarnij sie i przestan pic tyle sake hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam też zajmuje sie sprzedaża odzieży damskiej męskej.Właśnie ostanio myślałąm żeby brać ciuchy prosto od prodcenta tak jak Chiny Turcja itd. Tylko nie wiem jak mam znależ jakiegos dobrego dostawcy? Może mi pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób,.;
na pewno ci pomoże gdyby potyrafił to nie szukałby frajerów aby ich oskubać na sto złotych tylko sprowadził te podróby i sprzedawał w tysiącahc sztuk.dobrze wie ze urzad celny to zatrzyma. powiem ci za darmo targi są raz do roku w Guangzhou jesienią dzieła się na kilak częsci zazwyczj 3,odziez,elektronika i cos tam jeszcze. jest to pazdziernik. ministerstwo gospodarki kiedyś tam zwracało połowę ksoztu przelotu i zakwaterowania jeśli skorzystasz z oferty biura posiadajacego z nimi umowe. szukaj szczegolow na stronie MG. raz do roku sa targi w innym panstwie europejskim we wrzesniu. w formularzu piszesz co chcesz i kontaktuja cie z chinolami ktorzy ci to zrobia. koszt udzialu to grosze. kilak lat temu byly w warszawie. problem nie jest zakup problemem jest to ze kupujesz cos innego niz pozniej widzisz w kontenerze. zawsze pierwsza partia jest super a pozniej dostajesz smieci. trzeba miec czlowieka na miejscu ktory sprawdza to co ci wysylaja. jak nie masz swojego chinola to zapomnij chyba ze chesz stracic kase albo dostac syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David333
Ja kupuje do swojego sklepu na paczki obuwie w e-hurtowniku i jakoś nigdy nie miałem problemu ani z samymi produktami, ani z ich sprzedażą. O ofercie http://www.e-hurtownik.pl/ mają bardzo wiele różnorodnych pozycji i naprawdę jest w czym wybierać, a ceny też jak najbardziej przystępne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala32
A może warto znaleźć pośrednika, który wyszuka dla nas najlepszą opcję kupna towaru, po atrakcyjnej cenie i dobrej jakości, dopilnuje czy rzeczy są takie, jak zamawialiśmy i zajmie się również stroną prawną. Więcej informacji można uzyskać na stronie http://www.izch.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianoitalianko
Witam, ja kupuje w firmie www.fashioncentrum.pl jest to dla mnie najlepsza alternatywa ponieważ prowadzę sklep wielobranżowy a oni mają po prostu wszystko. Jakość niezła, zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianoitalianko
Witam, ja kupuje w firmie www.fashioncentrum.pl jest to dla mnie najlepsza alternatywa ponieważ prowadzę sklep wielobranżowy a oni mają po prostu wszystko. Jakość niezła, zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś prowadzi działalność związaną ze sprzedażą bielizny lub sklep erotyczny to polecam szczególnie hurtownię artykułów erotycznych http://neves.com.pl/ Mają bardzo bogaty asortyment i jedne z niższych cen na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baskaaa1
Ja miałam nie mały problem z zaksięgowaniem towaru, początkowo nie mogłam sobie z tym poradzić, gubiłam się cały czas... Znalazłam ciekawy artykuł który w łatwy sposób przedstawia jak kro po kroku należy to zrobić. Dla zainteresowanych podsyłam link, może komuś też pomoże http://pomoc.wfirma.pl/-jak-zaksiegowac-import-towarow-z-chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam Chiny, American Dream to jest to, czego w Polsce nadal brakuje. Ja zamawiam zakupy z USA na różne kosmetyki, no i ciuchy, których w żadnej galerii nie spotkasz. https://www.usbox.pl/jak-zamawiac/ ta firma jest ok, szczególnie, że zamawiasz z kilku sklepów, a przesyłka jest jedna, a to wielki plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rasowy przyklad usilowania 286 kk podaje gmail i gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×