Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość freeXrider@interia.pl

Szukam tej jedynej :)

Polecane posty

Gość freeXrider@interia.pl

Witajcie Na tym portalu jest zarówno masę wolnych facetów jak i kobiet. Dlatego postanowiłem napisać tu kogo szukam i może ktoś odpowie. A więc szukam kobiety która jest : - Wygadana, sympatyczna, uśmiechnięta, miła w stosunku do innych ludzi, - Chce mieć i lubi dzieci ( w przyszłości) - Jest zaradna życiowo - wie czego chce od życia, ma swoje pasje, marzenia i nie boi się ich realizować. - jest przynajmniej średniego wzrostu - powyżej 165 - Kształci się lub jest wykształcona. - Chce dojść dojść do czegoś w życiu a nie szuka sponsora który jej da wszystko - zgrabna z długimi włosami wiek - 18 do 25 lat Mnie trzeba poznać ale: Jestem wysokim wysportowanym brunetem, Wykształconym ( dalej się kształcę i będę pewnie całe życie ) , nieskromnie powiem, że na tyle podobam się kobietą, że zawsze jak się pojawię na imprezie itp to same podchodzą i zagadują - problem w tym, że nie szukam lali do łóżka ani do przelotnego romansu - ten etap w zyciu juz mam za sobą. Mam bardzo wiele marzeń które realizuje, szukam osoby po prostu która będzie nadawała na podobnych falach do moich. Zainteresowane kobiety Kontaktu emailowego freeXrider@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka321
Jak szukasz tej jedynej to wyjdz z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerdajuts
dlaczego piszecie podobam się kobietą/mężczyzną ? kurde nie żeby się czepiać, ale strasznie mnie to razi :( kobietom ma być...podobam się kobietom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerdajuts
tym bardziej, że się kształcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerdajuts
przez duże "w" wykształconym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjatkowo wysokie wymagania... 18 lat i ma wiedzieć, czego chce w życiu. Nie szukam lali ale niech jest zgrabna i ma długie włosy. I powyżej 165, koniecznie. Nie daj boże niech nie szuka sponsora, bo kasy to ja nie mam... Maja mi jej zazdrościć koledzy!!! I mam nadzieje, że taki skarb, z takimi przymiotami ciała i duszy odkopię własnie tu, na kafeterii w dziale erotycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×