Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość khfskfhkah

wypowiedzenie o prace przeslane poczta

Polecane posty

Gość khfskfhkah

Witam, obecnie przebywam na dłuższym zwolnienu lekarskim. Podobno pracodawca moze przeslac wypowiedzenie listem poleconym. Spotkalem się z formą ze tego typu wypowiedzenie jest wadliwe , ale skuteczne. Co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem autorkę
Jest ono skuteczne,ale jesteś na zwolnieniu wiec nie ma prawa cie zwolnić. Pod warunkiem,że nie było np.rażącego zaniedbania obowiazków. Wtedy dyscyplinarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfskfhkah
czy w takim razie jest automatycznie przesunięte na pierwszy dzień po zakończeniu zwolnienia lekarskieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxcvxcc
może to byc rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia i jest ono ważne od dnia dostarczenia, a nie po twoim powrocie do pracy. Jak długo jesteś na zwolnieniu i od kiedy pracujesz w firmie bo to jest istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfskfhkah
jestem miesiąc, zapowiada się na dłużej. w firmie pracuje 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannngoooo
słyszałam , że przesyłka pocztowa można wreczyć wypowiedzenie i jest to uznane jako skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnjds
"Jeżeli dostarczyłeś zwolnienie na czas .. to nie mogą Cię zwolnic w trakcie L4 . To oczywiste" oczywiste to jest ze nie znasz sie na prawie pracy autorko poczytaj sobie http://www.prawo.egospodarka.pl/1186,Rozwiazanie-umowy-o-prace-bez-wypowiedzenia,1,34,3.html ja dostałam pocztą bo byłam na zwolnieniu i jak najbardziej jest ono skuteczne, nie ma znaczenia jaką droga dostaniesz wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoludniowakawa
to w końcu mogą zwolnić będąc na zwolnienu lekarskim czy nie? Nic z tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakrafft
mogą zwolnić nawet gdy ktoś przebywa na zwolnieniu, sa odpowiednie paragrafy na to w kodeksie pracy, pracodawca zawsze sobie coś znajdzie więc jeśli chce zwolnić to to zrobi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" oczywiste to jest ze nie znasz sie na prawie pracy " to zacytuj mi fragment tego artykułu mówiący że w czasie L4 mogą to zrobic bo ja tam takiego nie znalazłem :-) ale może przeoczyłem.. na prawie pracy się znam co nie oznacza że jestem ekspertem :-) możliwe że masz rację :classic_cool: a ja nie , nie zamierzam się upierac co do sposobu dostarczenia to może byc pocztą ale za potwierdzeniem odbioru listem poleconym z tego co wiem - pracodawca musi miec potwierdzenie że list do nas dotarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka432
nie mogą ci wysłać wypowiedzenia na zwolnieniu. Moja mama miała taką sytuację i mimo że chcieli ją zwolnić to nic nie mogli zrobić do puki była na zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×