Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowy na kafee

jakie tu są najbardziej znane niki żeńskie?

Polecane posty

Gość zostałam okradziona z nika
Przecież słyniesz na kafe z tego że nagminnie zaczerniasz userom nicki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafił na dobrego pedagoga ;) 🖐️ Sam Duchełe poprowadzi cię przez środowisko Kafe. :D Tylko zaraz nie myj Mu nóg, daj się poprowadzić za rączkę. Tylko tak by nikt nie widział. Jak zobaczą że Duchełe spaceruje za rączkę ze świeżakiem, wybuchnie skandal, by nie wspomnieć o dramatycznych w skutkach, gdy zobaczą go dziewczyny, które sobie pod Niego strzelały z paltaza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy- a które dziewczyny
strzelają sobie z palca pod nick ducha cafe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już prędzej mojego ryja zobaczysz, niż pauke ;) 🖐️ Chyba ma jakieś fanki ? Nie wierzę, że przez ten czas nie zwilżył ani jednej pary damskich majtek. Już nie wspominając o tym że teoretyczną wiedzę w rozpinaniu stanika ma w jednym palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz przeciwnie. Teraz dopiero cię zapamięta. I na przyszłość pisz, że kręcisz "bajerę". Nikt tu nikogo nie chce straszyć. Bywają jednak sytuacje że przypadkowy topick, staje się zbiegowiskiem. :) Ludzi, którzy trochę bardziej niż TY znają to forum i nie tylko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorelka :O Chłopie daj sobie z Nią spokój. Na oko widać że jest chorowita i przypomina domek z kart. Jak spadać, to z królewny a tu takich samozwańczych nie brakuje. :D Już bym o Niej zapominał, rozglądając się za naprawdę wartościowymi obiektami westchnień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy na kafeee ta sorelka
stary pasztet jest i kichaj ją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromna już bardziej pasuje. :D Nieśmiałe to zakompleksione niewiasty, których należy unikać jak ognia. Życia ci zabraknie, by takiej powiedzieć że jest naprawdę wyjątkowa i w to uwierzyła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzysz Nowy, ja jestem
nieśmiała na początku znajomości, ale później się rozkręcam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta... :O zaraz stary pasztet :O Widać na chłopaku zrobiła ogromne wrażenie, bo zaraz się tu z tęsknoty rozklei i dopiero będzie komediodramat. :D Jak go inne dziewczyny zaczną patykiem dotykać. :D :D :D :D I taka Mameja ;) na tym skorzysta. Jest tak zdesperowany, że nawet projekt podłoży, by tylko gdzieś włożyć, byle nie znów między futrynę a drzwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×