Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmirabell

co dla dwóch chłopów na spotkanie?

Polecane posty

Gość mmirabell

Hejka Wpada dzisiaj kolega do mnie i narzeczonego. To ma być zupełnie luźne spotkanie, jednak wolałabym coś wystawić na stół - tak, żeby się najeść, ale nie przejeść. Takie niby przekąski - ale syte :) Nie miałabym problemu, gdybym miała w kuchni piekarnik (zawsze takie imprezy szykowałam w piekarniku - bagietki czosnkowe, malutkie zapiekanki itd - syte - a też w formie przegryzki). Dodam również, że nie mam kuchanki mikrofalowej - mam jedynie patelnię ewentualnie ;) Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tortille? prosta sprawa, lekko podsmażasz na patelni i do tego pakujesz warzywka, podsmażone mięcho i zwijasz. można pokroić na mniejsze kawałki żeby były prawie na jeden kęs. koreczki to też dobra opcja, jak dasz ser, warzywa, może jakąś wędlinę albo rybę - bardzo syte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci podpowiem:
deska serow i owocow + krakersy hummus i czipsy z pity salatka w ktorej bedzie cos pozywnego, np. tunczyk, kura, jaja, ser. ale tak naprawde to zalezy tylko od tego, co te chlopy lubia. na patelni mozesz zrobic cos w stylu zapiekanka z makaronu, ale zamiast zapiekac w piekarniku, zrobic to na patelni. (to tego mozna wykorzystac juz isniejacy makaron, warzywa z poprzedniego obiadu lub specjalnie ugotowac za duzo na obiad w dzien wczesniej). czyli: na lekko natluszczona patelnie wrzucasz makaron i warzywa. oczywiscie moze byc tez cos miesnego, np. kawalki kielbasy lub pieczonego miesa. podsmazasz to lekko, po czym zalewasz jajami rozbeltanymi ze startym serem :) do tego swieze pomidory ze szczypiorkiem moga sie p rzydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół litry
i kiszone ogórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyteh
dwa litry wódki, śledzie i ogorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet456kjfg
wódka i d z i w k i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmirabell
Dzięki za podpowiedzi :) Jako, że wczoraj odbyło się spotkanie, postawiłam na tortille z kurczakiem, dzięki miodowocynamonowo :) Smakowało bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×