Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Janusz264

Pomocy

Polecane posty

Gość Janusz264

Witam. Mam 42 lata. Mamy z żoną gości od tygodnia, a mianowicie przyjechała do nas siostra małżonki z rodziną. Wczoraj podczas brania prysznica ukradkiem weszła do łazienki 19 letnia córka siostry. Nie wiem jak to się stało, ale całkowicie puściły mi hamulce. Co się stało, ano dziewczyna zrobiła mi loda, a następnie umyłem jej plecki, piersi i ogólnie resztę ciała, a następnie wszedłem w nią i tak skończyliśmy z finałem na jej piersiach. Teraz jest mi strasznie głupio. Poradźcie co mam teraz zrobić? Powiedzieć siostrze żony o zaistniałym fakcie? Wyrzuty sumienia mnie zabiją, z drugiej strony rodzina siostry też. Nie wiem jak powiedzieć dziewczynie, że to było jednorazowe, ale ona wyraźnie na mnie leci. Dziś byłem w kościele, modliłem się żarliwie, ale wyrzuty sumienia bardzo mnie cisną. O zgrozo, co ja uczyniłem :( :( bardzo żałuję mojego strasznego występku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i mysle
ze masz 24 albo 14 i wybujala fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i mysle
albo jestes stary i zboczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek8888
Nie warto było teraz patrzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek8888
@siedze: Takie życie kolego, różne figle płata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sądzę, że to mierna prowokacja. "w kościele modliłem się żarliwie(...) o zgrozo (...) straszny występek..." Co za teksty!! Zgroza to jest, jak się to czyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia anna
Ktoś tu rozmawia sam ze sobą, tylko zapomnial nicki zmieniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×