Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksiega aforyzmow

przelozyl spotkanie co teraz zrobic

Polecane posty

Gość hendaleko
Autorko jak rozpoznać ruchacza odpisze ci ale pozniej bo mi komórka pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
nie nie .seks na pierszym spotkaniu to zdecydowanie nie dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
hendaleko.jestem ciekawa i czekam na wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
z drugiej strony gdyby mial mnie w d.... to nie musial pisac o przelozeniu nspotkania ,nic by nie napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie, ktorzy sie kochaja
nie no na pewno interes ma, tylko pewnie nic powaznego (seks)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendaleko
Tak jak obiecałam krótko napiszę o co chodzi z "ruchaczami" . Generalnie poruszony został termin PUA. PUA jak sami siebie określają tacy mężczyźni to tzw Pick Up Artists czyli "artyści podrywu". Są to mężczyźni, którzy co do zasady nie szukają poważnych związków a w większości przypadków poszukują relacji z kobietami( często wieloma naraz) opartych na seksie. Skąd się biorą tacy faceci? Zwykle są to mężczyźni kiedyś zranieni bardzo przez kobietę, która to sytuacja spowodowała niskie poczucie własnej wartości u tych ludzi. Facet, który ma same pozytywne doświadczenia z kobietami zwykle nie uprzedmiotawia ich, lecz skupia się raczej na dążeniu do relacji długofalowych opartych na uczciwości i uczuciu. Jednak wróćmy do PUA. Pojawienie się dużej ilości zakompleksionych mężczyzn spowodowało, że utworzyła się pewna nisza rynkowa wokół tych ludzi. Zaczęły pojawiać się jak grzyby po deszczu wszelkiego rodzaju szkoły podrywu prowadzone przez "wykwalifikowanych" trenerów podrywu mających na celu skanalizowanie frustracji "uczniów" w kierunku wyzwolenia mechanizmów polegających na szukaniu relacji czysto seksualnych. Mówiąc brutalnie szkoły te uczą jak szybko zaciągnąć kobietę do łóżka. I tu się pojawia słowo klucz - "szybko". Facet, który szuka z Tobą relacji seksualnej będzie się starał zrobić wszystko żeby jak najszybciej zaciągnąć Ciebie do łóżka, czyli: 1) Będzie się starał jak najszybciej pchać się do Ciebie z łapami 2) Będzie poruszał w sposób zawoalowany lub bardziej śmiały tematy seksualne 3) Będzie dążył do zwiedzenia Twojego miejsca zamieszkania lub sam b ędzie starał się Ciebie możliwie szybko zaprosić do Ciebie 4)Nie będzie przejawiał zainteresowania Twoją osobą. Nie będzie go interesowało gdzie się urodziłaś, co lubisz robić, ile masz rodzeństwa itp( znajomy PUA mówi, że ciężko jest wykorzystać kogoś do kogo się już zdążyło trochę zbliżyć) 5) Sam niechętnie będzie udzielał jakichkolwiek informacji na swój temat 6) Będzie się starał szybko Cię wprawić w stan upojenia alkoholowego 7) Będzie bardzo szybko szeptał Ci słodkie słówka i śmiało komplementował Cię ( tu uwaga, kiedy dziewczyna bardzo podoba się facetowi onieśmiela go i nie jest już mu tak łatwo wygadywać bredni typu " kocham cię " na pierwszym spotkaniu - to proces, który długo trwa) 8) Jeżeli nie uda mu się przez pierwszych kilka spotkań zaciągnąć cię do łóżka strzeli focha i urwie kontakt( zakochany mężczyzna będzie czekał na kobietę). Samo w sobie stosowanie niektórych gierek jak przełożenie spotkania nie świadczy , że ktoś jest PUA. To można ocenić zwykle już na pierwszym spotkaniu po zachowaniu mężczyzny. Mam nadzieję, ze choć trochę pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starczy w zupelnosci
nie musi wszystko dziac sie 'szybko' czy 'zaciagac do lozka', wielu takich dupkow dziala na kilka frontow i wtedy nie spieszy im sie, bo zawsze ktoras jest 'dostepna'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
hendaleko- otworzylas mi oczy.dzieki.Tamten osobnik nie odpisal ale nie zalamalam sie bo znalismy sie tzn pisalismy ze soba ok 2 tygodni . tak teraz mysle ze mam takiego jednego "delikwenta"") ktory oznajmil mi ze potrzebuje seksu.oczywiscie dowiedzial sie ze nie jestem z tych pierwszych lepszych,nie wiem coz tego bedzie chociaz bym chciala aby to bylo tak jak ja chce,gdyz jakos szczegolnie na mnie dziala.sama nie wiem dlaczego.moze sie uda....przerobic go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendaleko
księga Generalnie jeżeli delikwent już wypowiada śmiałe tezy na temat swoich potrzeb seksualnych, to ja bym do tego amanta się trochę zdystansowała, a przynajmniej przestała go traktować w kategoriach długoterminowych. PUA ciężko przekabacić na normalną "drogę", teksty, że dziewczyna nie jest łatwa słyszą prawie od każdej i kompletnie nic sobie z tego nie robią. Teoretycznie jest to możliwe jednak jest to ciężkie a szanse powodzenia są marne. Żeby PUA się przekonał do kobiety musi zobaczyć w niej człowieka a nie przedmiot do seksu. A zobaczy w niej człowieka jeżeli sam straci czujność, na co sam sobie zwykle nie pozwala. Traci czujność kiedy wie, że dana kobieta nie "grozi" mu związkiem. Mniejsza z tym to dość skomplikowane zagadnienie.. Polecam pewien męski portal: http://www.podrywaj.org/ Jak zjedziesz na sam dół masz serię artykułów pisanych przez mężczyzn dla mężczyzn. Jeżeli masz ochotę poczytać co nieco jest to dość cenne źródlo informacji jak rozpoznawać pewne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drhyshdhf
Podoba mi się chłopak, ma charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×