Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksiega aforyzmow

przelozyl spotkanie co teraz zrobic

Polecane posty

Gość ksiega aforyzmow

bylismy umowieni na wczoraj no ale ja przelozylam na dzisiaj.a on mi dzis pisze ze musimy przelozyc bo wyjezdza sluzbowo.nie wiem czy napisac zyby dal znac kiedy czy zlekcewazyc.bo wydaaje mi sie ze zarty sobie robi,,,byc moze jestem w bledzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
tak sobie żartować. że służbowo :( kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
ja nie wiem czy on mowil prawde czy nie,pisze swoj scenariusz ze pewnie wcale nie mial wyjazdu...no ale wie to tylko on chodzi mi czy napisac do niego zeby dal znac kiedy sie spotkamy czy nic nie pisac...dodam ze nie widzielismy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatika93
A wczoraj się zgodził na to, żeby przełożyć spotkanie? Bo jeżeli tak, a dzisiaj pisze, że wyjeżdża służbowo, to ja bym sobie nadziei nie robiła... Ściemnia. O takich wyjazdach nie dowiaduje się w ten sam dzień. Chyba że jest politykiem :D. Lub pracuje w zaje*istej firmie i ma zaje*iste zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
zgodzil sie ,i dllatego sie zastanawiam. mysle ze sciemnia z tym wyjazdem ale kto to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatika93
Ściemnia. Teraz pytanie, dlaczego? 1. Chce Ci dać nauczkę, bo jest taki dumny. - olej, frajer. 2. Naprawdę wypadł mu jakiś ważny wyjazd. - mało prawdopodobne, ale teoretycznie oczywiście realne. Myślę, że żeby się dowiedzieć, nie powinnaś się teraz z nim w ogóle kontaktować. Zobaczymy, co zrobi, kiedy wróci z tego WYJAZDU. Pokaż, że Cię to nie ruszyło i takich gości masz na pęczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
myslalam napisac zeby dal znac kiedy sie spotkamy.zeby nie wyszlo ze focha strzelilam. a reszta zalezy od niego.oczywiscie tego zdania nie napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatika93
Absolutnie! Teraz on ma przejąć inicjatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paninairo
on to samo czuł wczoraj, kiedy ty przekładałaś, pewnie z błahego powodu. uznał , że nie traktujesz go poważnie i poszedł szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendaleko
Zrewanżował się za twoje odwołanie żeby nie wyjść na ciote.postąp jak prawdziwą uwodzicielka.odpisz mu wskazując 2 alternatywne wolne terminy. Np pasuje mi piątek o 19 lub poniedziałek o 20. Nie wskazuj jednocześnie piatku i soboty to spowoduje że cię weźmie za oczekujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
byc noze wczoraj i non sie tak poczul do fikuu muku wlasnie takiej odpowiedzi oczekiwalam,my kobiety zawsze piszemy swoje scenariusze zazwyczaj te gorsze tak napisze i nie bede sie zadnym honorfem unoscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendaleko
Nie udawanie tylko klasyka i finezja flirtu oraz wywoływanie uczucia niedosytu.przecież to piękne.potem się dziwicie że znudzeni faceci się uciekają.najlepiej kobiety na traktory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nei jest finezyjny flirt, tylko sztuczne gierki, na kilometr czuć że ktoś się poradników amerykańckich naczytał 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie, ktorzy sie kochaja
i szanuja, spotykaja sie kiedy maja ochote a nie graja, udawaja:o dlaczego to ma byc nudne, jak kogos sie kocha, to ekscytuje sie samym czlowiek i nie potrzeba dodatkowych sztucznych bodzcow i oszustw, szczegolnie na poczatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
napisalam.... zobacze czy odpisze,teraz kolej na jego ruch...ja juz nie napisze my sie nie kochamy:) my sie nawet nie znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendaleko
Porada płynęła z mego doświadczenia w temacie a jest ono spore. Ludzie którzy się kochają nie muszą grać-prawda. Tu jednak jest początek znajomości co naturalnie wiąże się z gra flirt. Amant autorki przelozeniem spotkania wywołał w niej uczucie niedosytu i pragnienie spotkania czego wymiernikiem jest chociaż ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
do hendaleko akurat nie Twoja wypoewidz mialam na mysli.ale mas zracje wywolal jakis niedosyt,chcialam sie znim spotkac bo czedmu mialabym nie.skoro jestem sama.szczerze to mnie troche zaskoczyl ta wiadomoscia dzisiejsza....ale coz zycie i faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendaleko
Autorko, akurat przelozenie spotkania o ile nie wynika z rzeczywistych zobowiązań sluzbowych w mojej opinii rokuje pomyslnie na dalsza znajomosc.dzieje sie tak ponieważ podjął grę aby wywołać to uczucie niedosytu,co oznacza ze jest w jakiś sposob już w to wkrecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
hendaleko okaze sie....")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amant autorki swoim zachowaniem zbudził neipewność czy nei ma jej w dupie, jezeli ona zachowa sie tak samo, to juz po znajomosci autorko, teraz czas na jego ruch, jak go nei wykona to znaczy że to koneic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendaleko
Oj tam zaraz w dupie.zwykła gra. Nie ma co tak z lekiem podchodzic do znajomości z facetem.trzeba być pewną swojej wartości i nie podawac się od razu na tacy ;)teraz ruch nalezy do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
byc moze to gra byc moze nie.wie to tylko On.napisalam do zobaczenie po powrocie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie, ktorzy sie kochaja
tak, rokuje, ze chce Cie przeleciec i nic wiecej jakby mu na Tobie naprawde zalezaloby (nie tylko na twojej 'dupie'), nie gralbylw chore gierki dla manipulantow PUA mowie to takze z duzego doswiadzenia, takze zwiazkowego a nie tylko fuckng firend jak kolega powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie, ktorzy sie kochaja
jeszcze jedno: pewna siebie kobieta i mezczyzna nie potrzebuja manipulanckich gierek, wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiega aforyzmow
a po czym to stwierdzenie ze chcial przeleciec.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendaleko
Akurat jestem kobietą. Autorka sie z amantem jeszcze nie zna i nie ma sensu go skreslac że chodzi mu tylko o dupe. To czy to Pua akurat będzie wiadomo już na pierwszym spotkaniu a wtedy trzeba wiać.Jednak zakładam że autorka nie zamierza się oddawać na pierwszym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×