Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuchniaRenaty

Pyszna, szybka sałatka z kalafiora

Polecane posty

Gość KuchniaRenaty

Przepis na pyszną, szybką, wymagającą niewielu składników sałatka z kalafiora. Składniki: -jeden duży kalafior -10 dag orzechów nerkowca -3 łyżki majonezu -2 łyżki jogurtu naturalnego -łyżka curry Wykonanie: -Rozdrabniamy kwiat kalafiora na mniejsze części -Mieszamy majonez z jogurtem. -Dodajemy do sosu łyżkę curry -Wlewamy sos do miski z kalafiorem -Dodajemy orzechy -Gotowe ! (można również dać do lodówki na 2 godziny) Ten przepis z wytłumaczeniem znajdziecie również tu http://www.youtube.com/watch?v=nscZxi_lkYA Więcej moich przepisów na kanale: http://www.youtube.com/user/KuchniaRenaty Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba cos nie tak
Curry nie nalezy jeść "na surowo" bo bardzo szkodzi na żołądek, należy je przesmażyć (tak, tak, proszek) albo dodawać do potraw co się jeszcze duszą, gotują, pieką, aby poddać curry wysokiej temperaturze. Co innego kurkuma, ta może służyć za barwnik zimnym potrawom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to tak
jak z pieczarkami, ja nigdy przenigdy nie robię sałatki ani innych potraw z surowymi pieczarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reezerwacja
surowy kalafior też szkodzi - wątrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem jak to jest
Surowizna szkodzi chorej wątrobie, zdrowej nie, bez przesady - surowy kalafior smakuje podobnie jak kalarepka czy ogórek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z surowym kalafiorem jeszcze nie próbowałam sałatki, ale chyba spróbuje jak pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciasta robi chyba 2razy w tygodniu i to bardzo kaloryczne ale chyba ich nie jje tylko,, jje oczami,, bo jest bardzo chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Tak tylko oczami, no może maz je z synkiem, albo sąsiadki częstuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×