Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Hmmm... nie chce mi skopiowac tabeli :(. jeszcze jedna proba x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08..................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08..................1... .........fasolinka Majka88...............24.......17.09..................3.. ..............16.10 KMSU..................22........19.09..................6. ...............17.10 joannaasiajoanna...27........19.09...................1... ............19.10 Alutkaaa..............28........24.09..................2 ...............21.10 kasiula86.............26........22.09...................2 .............20-22.10 Firankaa..............28........22.09...................2 ..............22.10 mama6latki .........24........26.09...................1...........ok.22 .10 hana..................26........25.09................... 1...............24.10 Truj...................28........24.09.................. 4. .............25.10 aneczka28aneczka..28........28.09...................2.... ...........26.10 klementynka.........28........03.10...................6.. .............28.10 rybalopika............29........29.09...................2 ...............30.10 Malinowa_82.........30........06.10...................2.. .............03.11 smile .................28........07.10....................1....... ........07.11 Frezjunia.............25........09.10...................2 ...............08.11 Staraczkaa...........20.........26.08...................1 ...................? ambaje83.............29........03.09..................16. ..................? 2x20...................40..........???................... ..??...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Może ja Wam opowiem o moich wczesnych objawach ciązy. Brzuch bolał mnie jak miałabym dostać okres, a piersi zaczęły mnie już boleć po owulacji i bolą niestety do dzisiaj:( a poza tym było mi ciągle zimno i byłam przeziębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic sie nie stalo Smile. Chrse, jak mi dzis komp zamula :(. Bede podczwac, ale sie nie bede udzielac, bo wywale w koncu lapoka przez okno :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie to słyszałam dlatego właśnie dość często się wściekam Laura :/ bo ja takie uczucie to mam od momentu jak zbliża się owulacja... do dnia pierwszej miesiączki - uczucie jakbym miała @ dostać - dlatego z tym że raptownie z dnia nadzień przestają mnie boleć piersi i wtedy wiem że na bank za kilka godzin będzie na 100% @ - więc ja już się nie doszukuję objawów tej ciąży... chodzę sobie wesoła do dnia @ lub dzień przed wykonuję test- podre się na wszystkich domowników- pokłóce z każdym w pobliżu... wejdę pod kołdrę - poleci mi łezka dwie- i przechodzi... zapominam do czasu aż mi się @ nie skończy - kiedyś na początku jak się nakręcałam to było jeszcze gorzej bo test wychodził negatywny... @ się spóźniała do 2 tygodni- objawy to już sobie wymyślałam sama... chciałabym mieć bardzo dziecko, ale ja np nie sugeruje już się objawami ciążowymi... bo ja je wszystkie mam od początku dni płodnych do @ ( jedyną rzeczą która mi się nie przytrafiła nigdy to plamnienie przed @ i to jest chyba jedyny objaw na jaki czekam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Ja w ogóle nie myslałam, że jestem w ciąży bo moje objawy były typowe jak przed okresem. Dopiero jak nie dostałam to 2 dni później zrobiłam test i wyszły 2 kreski:) Mam nadzieję, że u was też tak będzie i w końcu któraś z Was też będzie w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Mnie właśnie zdziwiło, że piersi mnie tak wcześnie bolały, bo zazwyczaj były wrazliwe klika dni przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas jest inna i ma inny tryb życia... wiadomo że aktywne osoby będą miały pewnie inne troche objawy ciąży niż te mało aktywne... dziewczyny pracujące fizycznie od tych co pracują za biurkiem... Osoby które nie starają się o dziecko... a im się przytrafi... najszybciej zauważą coś dziwnego... My staraczki.... jesteśmy wyczulone do granic możliwości ( tzn tak mi się wydaję nie mówię za ogól starających się ale myśle że za większość) Ja wam już mówie... przerobiłam googlowanie takich zapytań jak : biały śluz, katar, ból głowy, ból w krzyżu- a ciąża... I zawsze były 3 te same schematy- ciąża, nie ciąża- śmiertelna choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Firanka październikowa ;) a może akurat Ci sie udało i jesteś w ciązy. Bądź dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka październikowa ;) te owulacyjne są o czułości 20 zobacz: W przypadku planowania płci lub starania się przez dłuższy okres czasu zaleca się testowanie 2 razy dziennie: rano pomiędzy 7-10 i wieczorem 17-22. Te testy owulacyjne mają czułość 20 mIU/MI jak myślisz ciążowe też ? kurcze sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przy @ bola tylko piersi, w stanik sie nie mieszczę i ciążą mi. Dzien wczesniej boli brzuch i krzyz a potem ulga jak nadchodzi @ jeden dzien boli brzuch wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was drogie panie. wrzesniowa jak sie czujesz ? plamisz jeszcze ? kochane trzymajcie za mnie kciuki zebym jutro @ dostala bo wtedy monitoring i clo i moze listopadowa fasolinka by byla ;) kurcze zebym teraz @ dostala do 26,10 mam wesele a tak kiepsko isc z @ taki troche dusmokfort.. wrr. ciekawe ile z nas zafasolkuje w listopadzie nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka październikowa ;) nadal nie mam @ czuję się normalnie tylko sutki mam trochę bolące ale to tylko tyle nie sądzę żeby mi się udało bo dzisiejszy test wyszedł negatywny a ostatnio też mi się @ spóźniał 4 dni więc do niedzieli powinnam dostać @ ale Tobie się pewnie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tu powinien byc calodobowy dyżur:)ok godzinki.temu.dostalam różowo kremowego plamienia,mysle ze rano obudze sie w towarzystwie @ :(Mowilam wam.ze nic z.tego ale dziwne ze.brzuch mnie nie boli bo zawsze jak dostaje @ to mam taki bol podbrzusza ze koniec a teraz mnie lekko prawy jajnik kluje,nie.mowilam wam.wczesniej.ze mam nadzerke w sumie sama.o niej zapomnialam:)moze ona.mi.doskwiera..co za nie fart:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka nie mam już plamień, nawet śluzu nie widzę, tylko upłynnione białe tabletki. Mam nadzieję, że to oznacza, że jest dobrze, że się tam wszystko goi. Zresztą leżę gdzieś ok. 70% w łóżku, reszta to wstanie do wc, zrobienia małej jeść i sobie. Nastawienie pralki i to tyle, albo aż.. ciągle się boję, że te plamienia powrócą. Więcej i tak nie mogę nic zrobić. I trym. jest najgorszy. Majka ja na Twoim miejscu gdyby dzisiaj @ nie przyszła zrobiła test, no bo to ile kobiet ma plamienia w ciąży.. lepiej takie rzeczy wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja mogę dyzurowac miedzy 20-22 bo potem to już padam. Wrześniowy to super , ze ci sie poprawiło . Majka ja ci mówię zrób test, po co sie zastanawiać, plemienia w ciazy występują więc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak są małe to można ciąże uratować jak wertowałam strony za tym odklejaniem kosmówki to też było pełno kobiet co robiły test po @ i dostały plamień, wiadomo połowa kończyła się szczęśliwie, poza tym ile kobiet ma do 3mieś. plamienia w terminie @ dużo, dlatego myślą, że nie są w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta....!!!!:-) jak mija wam piątek??? ja cały week siedzę w szkole ....buuuu...testu nie zrobiłam..poczekamy na @@@@@ może będzie może nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podpisze sie
U mnie, piękna słoneczna pogoda temp 15 stopni. Taka Polska złota jesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×