Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

kasiula kochana to moze jak chce Ci sie cos slodkiego to zamiast czekolady jedz np winogrona... albo suszone owoce, albo skub slonecznik ;), no moze spróbuj zastąpić te najbardziej kaloryczne smakołyki innymi... dodatkowo sa do kupienia takie specjalne suplementy, które tak dzialają ze nie ciągnie do slodkiego. Hmm a moze w takim razie cwicz sobie w domu :). Ja mam rowerek stacjonarny i oglądając seriale jednoczesnie pedałuje... w sensie pedalowalam bo ja daaaaaawno nie mam na to ani czasu, ani sily, ani checi. Ale byl taki czas ze codziennie tak cwiczylam. Ciezko tak doradzic... kurcze mam nadzieje ze z twoją babcią sie ustablilizuje i poprawi i odzyskasz chęci, motywacje i radosc zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio zaczynam wiecej chodzic po domu i nie wiem czy to dobry pomysl kluje mnie wtedy gdzies.tam w brzuchu albo delikatnie zaboli ale.rownie dobrze to moze byc rozciagajaca macica bo tego odklejania.w ogole nie poczulam nie bylo bolu brzucha niczego.tylko po prostu krew. Takie rzeczy to lubia dzialac bezobjawowo ehh i normalnie z dnia na dzien.czuje sie coraz gorzej jak plamilam to tez czulam.sie ok a ja teraz ciagle leze to.czuje sie jak polamana mam bole kosci ogonowej nawet haha i chodze zgarbiona ;) to za 2 tyg chyba na wozku bede jezdzic nogi mam takie jakies.dziwne.po kilka.razy dziennie.musze je prostowac.miesnie.wyciagac. agonia.doslownie ale kurcze lekarka.nie.mowila.ze mam tylko.lezec i nic nie.robic.tylko.zeby sie oszczedzac.odpoczywac i lezec. Nie wiem jak.to rozumiec.. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka Ja testuje we wtorek albo środę :) Nie wiem jak wytrzymam ale tak sobie postanowiłam, bo nie chce się rozczarować... a poza tym jakoś się boję heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjiorewagshjkgklh
Wcześniejsze etapy, które zachodzą od zapłodnienia, przebiegają samoistnie dzięki właściwościom samem cyklu miesiączkowego. Do tego prawie połowa zapłodnionych komórek nie podlega implantacji. Jeśli nawet dojdzie do zagnieżdżenia, ok. 300 na 1000 ciąż kończy się przedwcześnie, np. poprzez poronienie samoistne, które może być spowodowane takimi czynnikami jak niezgodność immunologiczna, wady genetyczne i rozwojowe. Spośród tych 300 przypadków w pierwszym miesiącu zginie ok. 112 zarodków, w 2 72, w trzecim 43, w czwartym 24, reszta w pozostałych miesiącach ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to mialo pocieszyc czy dobic? ja was musze przestac czytac, czytam o waszych obiawach przed okresem i mi sie wydaje ze zaraz okres przyjdzie :D zle dzialacie na moj organizm :) bola mnie plecy, brzuch, jajniki i piersi a okres za 9dni , wiec nie powinnam czytac obiawow bo na mnie to zle dziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie nadal @ brak testu nie robiłam bo wczorajszy pokazał | kreskę więc nie było sensu jak nie dostane jutro to we wtorek testuję znowu ale czuję że nic z tego :( dziewczyny trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera,nie wytrzymałam zrobilam test, 1 kreska... nie wem o co chodzi, może jeszcze za wcześnie, ores ma być w środę, test o czułości 25. Już nic nie wiem... jeżeli to nie będzie ciąża, to jakieś torbiele albo jakieś inne świństwo, bo ciągle boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana tym 25 nie ma sensu testowac tyle dni przed @ no maks 1-2dni wczesniej ale nie wiem czy by ciaze pokazal. Kmsu wazne ze nie przyszla zmora :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz mnie namawia abym dzis test zrobila - ale dostalam dzis czegos dziwnego - jakby okres??? plamienie.........bez bolu brzucha.........moja mama miala w obu ciazach do 3 miecha miesiaczki wiec...........ehhhh zrobie test !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa** masz rację ważne że ta małpa nie przyszła :) chociaż w zeszłym cyklu spóźniła się 4 dni więc w tym cyklu jutro też przypada 4 dzień wiec pewnie się pojawi :( od kilku dni mam tak że co jakiś czas pobolewa mnie brzuch ale dosłownie kilka minut i przechodzi więc pewnie to znak że @ się pojawi lada dzień :( to mój wykres z ovufriend http://ovufriend.pl/graph/4f0772eec0b3b1e38fdbdf6e07d05582

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mój trójfazowy wykres poszedł w pizdu :). Spadek o 0,2st. Śluz też nie ten. Chyba nie ma już co się łudzić - pytanie tylko czy ten wysoki progesteron to torbiel czy co innego :o? Widziałam temat Amby na głównej, tak mi jej szkoda :(... W połowie przyszłego tygodnia powinni mi kompa naprawić, to będę się bardziej udzielać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pająk, nas mężczyźni podczytują, chcesz im apetyt odebrać :)? Wodnisty, przezroczysty, jakby z białymi grudkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×