Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Marta witaj w gronie staraczek :) Firanka, bardzo mi przykro, ale nie martw się zajdziesz, tak jak my wszystkie :) 3mam za nas kciuki :) Ja z testem poczekam do środy rano, już wtedy powinno być wszystko jasne. Brzuch dale boli jak na @, piersi ogromne i bolące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka witaj. Wrzesniowa no niedobrze ze sie nadwyrężasz. Wierze Ci ze ciezko tak lezec, ja tez bym nie umiala i cos by mnie trafialo. No ciekawe jak to dlugo tak musisz lezec. Przekichane mają niektóre babki jak całą muszą az tak sie oszczędzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ja tez tak zrobilam ze po seksie nogi do gory i zawsze po tym do wc siku. Masakra jakas.nie wiem cos czuje ze bede miala dlugi cykl staran oby nie bo zglupieje. Wrzesniowa oszczedzaj sie uwazaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka.a gdybyscie wreszcie wyluzowali z plcia? Jak maz ma.przeewage plemnikow meskich nie pracuje w ciezkich.warunkach to jak bedziesz.sie.kochac.przed.dniami.plodnymi.to.i tak bedzie.chlopiec powiem.wiecej wtedy to.sami chlopcy.beda :) u znajomych byl.taki.przypadek rodzice maja. 5 synow.i.ostatnia.jako.6.urodzila.sie.corka.;p wszyscy sie smiali.ze ojciec chcial.corke. a ten moj znajomy co wlasnie ma.tych braci ma.syna niedawno.sie urodzil i mowil ze fajnie jak jest 1 corka bo.wtedy przy drugim.dziecku wiecej pomoze hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujku zdecydowalam sie do lek. Powiewaz mam podejrzenia ze moge miec tarczyce bo obecnie mama i dziadek maja. A u mnie cos nie tak jak sie zdenerwuje sie to zaraz rece mnie trzesia sie. Ze czasem nie moge sie z tym opanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa kochana wiesz ale my juz w sumie w tym miesiacu nie patrzylismy na płeć... odkąd zobaczylam odpowiedni sluz kochaklismy sie codziennie. No nic moze uda sie na- lewka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa - dziewczyny pewnie na czerwcówkach siedzą :). Chętnie byśmy dołączyły, ale Bóg nie daje, złośliwiec jeden :). Marta - jak obserwujesz śluz, to powinnaś wiedzieć czy i kiedy wypadły Ci dni teoretycznie płodne i czy wtedy się kochałaś :). A lueinę podaje się przy niedoborze progesteronu połączonej z nadmiarem estradiolu (wtedy nie ma @), ale skoro u Ciebie tak jest cały czas - to leczą Ci skutki zamiast przyczyn :(. Przebadaj się dobrze, bo faktycznie wygląda na to, że problem jest nieco bardziej złożony. Firanka - a jaki ja będę miała wisielczy humor w czwartek. Wracam do pracy, przychodzi @, Małż zostaje w domu z Małą, a ja usiądę i załkam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o wiesiolek to bralam ok dwa lata temu tak po prostu. Maz mnie namowil bo tez bierze ze wzg zdrowotnych. A drugi lek to od bakterii antybiotyk. Wrzesniowa 3maj sie bedzie dobrze tylko oszczedzaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynzy dzieki za dobre slowa :) na kontrole mialam przyjsc za.2 tyg wiec bedzie wtedy 9 tydzien. W 13tyg lub lekko pozniej kosmowka zamienia.sie w lozysko i wtedy maluchowi juz nic nie zagraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie luteine przepisywala mi gin wlasnie po to by wywolac okres. Zawsze jak okres sie spoznial to przepisywala mi gin luteine juz bylam u 5 roznych lek i zaden lek mi nie odpowiadal poczekam zobacze jak bedzie w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeca nie wyganiam :D, Wrześniowa. Może się dziewczyny nie zgrały jeszcze na czerwcówkach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujku jak mialam sluz w tych dniach to meza meczylam do przytulanie. Bidulek mial juz mnie dosyc uciekal ode mnie heh. Ale najdziwniejsze ze jak mialam sluz to mialam wiekdza ochote na przytulanko i mi bylo jeszcze malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Heh mój też już ode mnie uciekał ,a wiecznie taki napalony :) W dni płodne to ja mam straszną ochotę na przytulanki, najbardziej w calym cyklu. Wiecie już 2 razy test mi pokazał że nie jestem, ale wierze że za wcześnie robiłam. Kurcze mam takie przeczucie, wiem że może nie powinnam się nastawiać ale nie dam rady, jak głupia siedzę na allegro wózki oglądam, błąd ale nie potrafię się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna dzis umiera.............pojechalam na wyklad..........rozbolal mnie brzuch i po 10 minutach poszlam do wc i mnie zalało PO KOSTKI!!!! nigdy tak niemialam ...........teraz leze z herbata w reku i nie nadazam zmianac tampaxow.....to ja tez na-lewka pojde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj no to chociaz dobrze ze kazda ten rozczarowujący dzien ma w innym terminie ;) jabysmy wszystkie naraz mialy miec ten wisielczy humor to Wrzesniowa chyba by urodzila przez nasze trucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana ja jesli chodzi o wozki przegladanie to unikam tego fajnie pomarzyc itp. Ale staram nie wchodzic na to bo znajac siebie to jeszcze gorzej sie wkrecam. Juz we wrzesniu lqdnie sie wkrecilam spozniam ni sie okres cholernie mnie ciafnelo w pidbrzuszu robilam testy i bete i d.... Teraz to pow sobie zaczekam do 8.11 i sie zrobi test po 52 dc. A najgorsze jest to ze maz mysli ze jestem w ciazy on mysli ze to tak hop siup i juz ciaza... Zeby to tak latwo bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka najgorsza.jest.ta.niewiedza.gdybym czula.ruchy bym byla pewniejsza. W 1 ciazy czulam.pod koniec.15 tyg. Takie drgania i pozniej.juz sie nasilaly.tylko. za.drugim.razem.ponoc kobieta.czuje szybciej skoro.czulam.szybko to kurde nie poczuje wczesniej niz 15 tydz nie ma mowy poza.tym.wiele.zalezy od lozyskajak.sie.ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa a pamietasz jak wyście sie starali, to te staranka byly u was codziennie, czy raz? w owulacje, czy przed? i dawalas nogi do góry i spalas z nasienieniem :P? heh, sorki ale tak naukowo pytam :) robie badania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×