Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Hej Dziewczyny :) Tak bym sobie chciala z Wami popisac...a tu gora prasowania przede mna ;/ Firanka i KMSUL, z tego, co wyczytałam, to testujemy razem :) DZ25 wspólczuje, ja dopiero tez przezywalam, ze znowu miesiac przede mna, a tu juz zaczynamy znowu staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i jeszcze Kasiula... tak sie zastanawiam, czy ten castagnus mi nie namiesza i bede wiedziala kiedy mama owulke a tak w ogole, to ja tez zamowilam testy i na nie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Mój M. wynalazł w TESCO testy za 5 zł o czułości 10 :D:D:D Jeden zrobiłam przed chwilą (bo gdzież bym się powstrzymała... kij, ze to nie mocz poranny:D) a drugi zrobię rano Kreska jest bardziej widoczna niż na tamtym, ale nadal jest blada :( widać ją jak najbardziej na zdjęciu ale ta słabość tej kreski mnie przeraża :/ Oto wynik: http://www.voila.pl/451/avgad/?1 sorry za jakość zdjęcia :/ ale mój telefon niestety tak właśnie robi fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla to fajnie ze zamowilas testy :) no castagnus moze Ci zmienic dlugosc cyklu, wiec badz czujna co do owulacji. Mama powtarzam jestes w ciazy. Widze drugą kreseczke :) To sa te testy o których pisala Wrzesniowa. Gratulacje :) jutro bedzie z pewnościa ciemniejsza kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 6l, no teraz widac duzo lepiej, ale ja musialam sie odsunac od komputera :) super, jeszcze raz gratulujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka musze uwazac, bo tak sobie myslalam, ze fajnie byloby celowac na dziewczynke... ehhh. Jak myslisz, od kiedy zaczac testowanie? do tej pory przy cyklach 32 dni dwie kreski wychodzily mi w 19 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla no to ja bym juz o 16 dc zaczela testowanko.. chociaz mi na szczescie za bardzo nie przesunal owulacji castagnus, tylko o 1 dzien dalej... ja mam cykle 30 dniowe, owulacje 18 dc... Po sluzie tez bedziesz widziala czy juz plodne czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale czułość 10 i taka blada kreska??? Może cos nie tak jest? Chyba powinnam na parę dni sobie dać spokój a po wszystkich świętych pójść do lekarza z nowo zrobionym testem... tylko ten co mam to jutro powtórzę. Milla odsunąć od kompa się trzeba, bo zdjęcie jest rozmazane :( W rzeczywistości widać to mocniej... chyba za blisko te zdjęcia robię... na telefonie nie są rozmazane -.- ale jakby nie było róż jest i to ciemniejszy jednak niż na testach płytkowych- czyli mi się nie wydawało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie skoro wieczorem jest ciemniejsza niż na tamtych testach z porannego moczu... tzn, ze rano może rzeczywiście być ciemniejsza :D Firanka Ty to zawsze we mnie życie tchniesz :* :D Tylko... czy ja już mogę się cieszyć? Oj kij tam! CIESZĘ SIĘ! :D a nie smęcę i smęcę bo kreska za blada, bo nie taka... okresu nie ma, kreska jest i kij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D Ty wiesz, ze ja za Ciebie kciukasy od poczatku trzymam :D Wierzę, ze za pare miesięcy będziemy się wymieniać wrażeniami typu: kopie, bulgocze, sikam co minute, kopie piętą w pęcherz, gra na żebrach i inne takie :D ZOBACZYSZ!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ja też widzę kreseczki 2 :) jesteś w ciąży :) gratuluję :) Kurcze nigdy w życiu nie miałam pryszczy a tu cała buzia wysypana fujjjjjjjjjj czy to może być po castagnusie ? normalnie mi się wydaję że mnie oszpeciło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słupku (jakby to Truj napisała... Boże jak jej tu brakuje :(...) Oczywiście, ze za Ciebie też trzymam :D Za wszystkie trzymam!!! :D:D I naprawdę, słuchajcie- jak mi lekarz potwierdzi, ze to ciąża, to wy zajść musicie!!! Nie ma innej opcji!! Mam nadwagę, tarczycę, pierwszy cykl starań... MUSICIE WIERZYĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ VEG....................28.......26.08..................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08..................2.. .........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08..................1... ........fasolinka janiolek...............24........01.09.................., 2 . .........fasolinka Truj....................28........24.09.................. 4 ...........fasolRak hana...................26........25.09.................. 1 ...........fasolinka aneczka28............28........28.09...................2. ... ......fasolinka mama6latki ..........24........26.09...................1...........ok. 24.10 rybalopika............29........29.09..................2 ................30.10 Malinowa_82..........30........06.10..................2.. . ............03.11 smile ...................28........07.10..................2....... . ........07.11 Frezjunia..............25........09.10..................2 ................08.11 Alutkaaa...............28........22.10..................2 ................17.11 KMSUL..................22........21.10..................7 ............,18-23.11 milla1982...............30........18.10.................. 2 ... .........18-19.11 kasiula86...............26........21.10................., 3 . ..............19.11 joannaasia.............27........21.10..................2 . ... ..........20.11 klementynka..........28.........28.10..................7. . . ...........22.11 Firankaa...............28.........24.10.................. 3 . ..............23.11 martulka87............24.........19.09..................1 . . ................? DZ25....................25.........28.10................. 2....................? Majka88................24.........19.10.................. 4 ...................? Staraczkaa............20.........20.10..................3 ...................? ambaje83..............29............?.................... .?....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się załamałam mówiłam wam że mojemu M na badaniu wyszło że ma normozoospermie nie byłam jeszcze z wynikami u lekarza chciałam iść po 1 a tu teraz czytam coś takiego. Normozoospermia nie oznaczają bezpłodności, a jedynie mniejsze szanse na naturalne uzyskanie ciąży czyli to znaczy że naturalnie nie zajdę w ciąże o Boże !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL nie denerwuj sie moze juz teraz,w sumie oznacza mniejsze szansa a nie oznacza wyklucza czy uniemozliwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka to pewnie po tym,bardzo duzo czytalam na forach o tym castagnusie I dziewczyny wspominaly o takich problemach za skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×