Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

ja mam dziwny wykres-3dni nam np 36.6potem 3dni np 36.7 potem 36.6 mam tak od owulacji.....tempka nie spadła mi na @@@-zawsze spada że 2 dni przed....i cały czas mam temp.w granicach 36,6-36,8....test zrobię jutro....dzis mija 2tygodnie od owulacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ją dziewczynki , pewno na pomarańczowo będę, nie wiem co u was bo nie miałam jeszcze czasu przeczytać. Zanim mi zniknie wi-fi to tylko pisze że od wtorku wylądowała w szpitalu z rozległą infekcja macicy bo nie wsszystko się wyczyscilo .wczoraj robili mi zabieg ale niestety mam dalej wysokie ob 58. Od wtorku jestem na dżylnych antybiotykach. Mam nadzieję że mi wklei tego posta. Próbuje nadrobić zaległości w czytaniu. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz u mnie w miescie raczej nigdzie nie robią badan w sobote. Dziewczyny mam problem. Wlasnie wrócilam z toalety i jak chcialam sobie zbadac sluz jaki dzisiaj mam na szyjce (bo na zewnatrz nigdy nie mam) to wyciągłam troszke sluzu zabarwionego na brązowo i takie nitki brązowe, ze dwie czerwone. Co to jest? mozliwe ze to przed okresem? okres mam miec za 3 dni... Kurcze moze wczesniej przyjdzie, stad te moje bóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus duzo zdrowia . Trzymaj sie kobietko!! I wpadaj do nas czesciej :) Dziewczyny trzymam kciuki. Joanna to fajnie masz u mnie w sob nie pracuje lab. Firanka dziwne to jest kurcze ale.okres chyba.nie zaczyna sie od brazowego plamienia tylko czerwonego od razu no nie wiem ja mam zawsze od razu krew z sluzem a brazowa sie robi pod koniec. No chyba ze to jakis czop sluzowy? Bo w koncu po okresie przychodzi bialy sluz i mogl sie zmieszac.. a czujesz sie na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak te nitki byly juz po lekarzu. Mozliwe ze to macica sie zluszcza ? No bo skad one sa.. u mnie to zapewne ta kosmowka nie? Jakies stare fragmenty tego co krwawilo chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka, nie martw sie na zapas. Ja sie od 3 dni czuje jak połamane, albo głowa, plecy albo znowu brzuch. Spać tez bym mogła cały dzień. Jak nic choroba mnie bierze, pewnie grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Parę dni się człowiek nie odezwie i już wyrzucacie z tabelki?:( Noo nie ładnie!!!!!! Pytam się- kto mnie wywalił???!!!!:) Ambaje strasznie mi przykro. Smutna wiadomość. W środę byłam u lekarza i widziałam moje maleństwo. Ma już 2cm. I nawet pomachało główką do mamusi:)To już 9tc i termin mam na 24.05.2013. Mam fotki ale wrzucę póżniej bo niedługo przyjdzie informatyk robić kompa. Odezwę się pózniej pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagkan to truj haha :p ale racje miala bo tabelka sie zapelniala a nikt nie pisal tygodniami. To sie dopisz ponownie ;) ja mam termin na 05.06 ale nie obrazilabym sie gdyby maluch sie urodzil jako byk ;p np 20.05 :) poprzednio tez urodzilam prawie 2 tyg wczesniej to moze drugi raz tez bedzie taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cie wywaliłam przy porządkach - dawno nie zaglądałaś, więc myślałam, że nas opusciłaś na dobre. Wniosek - nie powinnam myśleć, bo widać jak się o kończy :). Poprawię później, albo sama popraw, Gag :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem cały czas tylko czasem po pracy to już nie mam ochoty włączać kompa. Ale podczytuje Was od czasu do czasu. No i oczywiście wpadam pochwalić się co tam u mnie. Truj, no i proszę jest winna. Wstaw mnie bo ja nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
Cześć! Dziewczyny, złapałam doła... mam dni płodne, ale małzonek jakoś nie ma nastroju na amory :( no i pewnie kolejny miesiąc w plecy... aż sobie piwko z tej "okazji" strzelę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już :) x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ gagkan................37........20.08................2 lata.........fasolinka VEG....................28........26.08.................9. ............fasolinka Laura1987............25........29.08..................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08..................1... .........fasolinka KMSU..................22........19.09..................6. ...............17.10 joannaasiajoanna...27........19.09..................1... ............19.10 Alutkaaa..............28........24.09...................2 ...............21.10 kasiula86.............26........22.09...................2 ............20-22.10 Firankaa.............28........22.09...................2 ...............22.10 mama6latki .........24........26.09...................1............ok.22 .10 hana..................26........25.09...................1.................24.10 Truj...................28........24.09.................. 4. ...............25.10 aneczka28...........28........28.09...................2........ ........26.10 klementynka.........28........03.10...................6.. .............28.10 rybalopika............29........29.09...................2 ...............30.10 Malinowa_82.........30........06.10...................2.. .............03.11 smile .................28........07.10....................1....... ........07.11 Frezjunia.............25........09.10...................2 ...............08.11 Staraczkaa...........20.........26.08...................1 ...................? ambaje83.............29........03.09..................16. ..................? 2x20...................40..........???................... ..??...................? Majka88...............24.......19.10..................4.. ....................? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))) hej Gagkan ;) będzie majowy dzidź :D Dziołchy i co? Jak ten mój wykres i co o nim sądzicie? Bo ja na prawde głupieje :/ zerknijcie na mojego posta z poprzedniej strony, bo ja nie wiem czy się cieszyć czy płakać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama6l nikt nie bedzie wyrokowac bo takie wykresy musisz prowadzic kilk mies. Zeby miec jakikolwiek porownanie :) takze ja ci powiem ze jest 50na50 widzialam wykresy dziewczyn gdzie przed okresem nastapil drastyczny spadek i test byl pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam mama pytala kiedy wg nas miała owu - będę nieszablonowa wg mnie 18dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 6latki mi sie zawsze wydawalo ze jesli jest owulacja to temperatura po owulacji powinna wzrosnąć powyzej temperatur przedowulacyjnych... No i nikt z nas nie bedzie wiedzial czy mialas owulacje czy nie, i tym bardziej czy byla ona 19, czy 20dc... mysle ze to akurat nie jest az tak wazne, ten jeden dzien roznicy.. jesli przytulalas sie z mezem w tym czasie to czy owulka byla 19 czy 20 dc tak samo masz szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×