Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdzia19

czy wszyscy mężczyźni zdradzają?

Polecane posty

wątpie w sens wchodzenia w związki dlatego kieruje pytania do panów: czy zdradziliście swoją partnerkę? jaki macie staż związku? czy byliście bezpośrednio namawiani do zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakbym miał szansę być w
związku to bym udowodnił, że nie każdy zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedźź
10 lat , nigdy nie zdradziłem i nigdy tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe hehe hehe
Ciekawy temat. Miałem 2 partnerki. Nigdy nie zdradziłem (chociaż miałem nie jedną okazję). I co się okazało? To one zdradziły hehe. Śmieszne są te "związki" i angażowanie się uczuciowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt wazny22
dziewczyny wybieraja tylko przystojnych brzydzac sie brzydkimi ale dobrymi i wiernymi chlopakami..a potem placza ze pieknis bije ltb zdradza,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuel l jackson
Ja przez 3 lata nie zdradzilem i nie sadze zebym mogl to zrobic, nie mial bym szacunku dla siebie samego. za to ona mnie zostawila xd (przystojny, wierny i czuly jak trzeba :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tylko, że bycie
porządnym mężczyzną jest uznawane dziś wadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuel l jackson
Niestety ale masz racje. jakbym byl wiekszym draniem to by lepiej wygladal ten zwiazek. Troche dramatu, olewania i samczego rzadzenia a byla by w niebie :P Dobrze wiedziec na przyszlosc bo jak laska stwierdzi ze cie zdobyla i jestes jej, wyznasz milosc i zaczniesz sie troszczyc jak o oczko w glowie to znudzisz jej sie :) zenujace ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie prawda przecież to wierny mężczyzna jest wartościowy a nie jakiś co lata na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudnosięmówi
Mężczyzna który zdradza to kurwa zwykła i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiaczek 1
Jak spotkałbym kobietę swoich marzeń,byłbym wiernym,romantycznym dżentelmenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
zdradzają szczególnie jak już mu raz wybaczono zdradę walą w boki na maksa a potem się dziwią że są rogaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudnosięmówi
Prawdziwy mężczyzna czyli taki który zasługuje na to miano szanuje kobiety i szanuje siebie. Ale porządnych kobiet i facetów jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalallaa
15:59 [zgłoś do usunięcia] nikt wazny22 dziewczyny wybieraja tylko przystojnych brzydzac sie brzydkimi ale dobrymi i wiernymi chlopakami..a potem placza ze pieknis bije ltb zdradza,, nieprawda brzydcy też zdradzają i to nagminnie i z czym się tylko da i z kim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbghcvfbcvbvgb
no niestety, ale wszyscy zdradzaja, jak nawinie sie okazja to zaden nie przepusci, oto cala prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjh,mhjn
fbghcvfbcvbvgb Pozdrów ojczyma i ojca biologicznego o ile go znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sporo par które się niedobrały wiec w takich związkach to wiadomo że prędzej czy później ktoś kogoś zdradzi.. np facet lubi jakiś typ kobiety a żeni się z inną więc jak trafi mu się potem jego wymarzony typ to jestem w 90% pewna że skorzysta z okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy tylko.
Od stażu związku,im dłuższy tym większe prawdopodobieństwo zdrady jednej lub drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary1234
NIE WSZYSCY i wbijcie sobie do łbów drogie panie, że kurestwo to charakter. Nie każdy taki ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalallaa
no martwi nie zdradzają, ale to też nie jest do końca sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiaczek 1
Dlatego trzeba szukać dogłębnie,aż znajdzie się ta jedyna,wymarzona,wyśnioną.Dla której będę gotowy zrobić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy tylko.
oj,chyba jeszcze krótko żyjesz.Nie znam ani jednej pary gdzie nie było zdrady,no ale mam ponad 50siątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"NIE WSZYSCY i wbijcie sobie do łbów drogie panie, że kurestwo to charakter. Nie każdy taki ma!" Święta prawda! Spotkałam kilku mężczyzn na swojej drodze bardzo porządnych, z jednym takim jestem w związku. Sama miałam i mam trochę okazji do zdrady, nawet nie w głowie mi takie rzeczy. Jak stary1234 napisał, to kwestia charakteru, wartości, priorytetów i własnego normalnie rozwiniętego sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgtfgvgh
pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie znam jedną parę dziadek moj i babcia razem 60 lat on nie zdradził nigdy.. mimo ze miał okazje, dalej ze sobą współżyją ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że kwestia charakteru jest ważna.. ja miałam okazje kochać się z żonatym niesamowicie przystojnym mimo ze ja byłam wolna a on wiadomo nie! i odmówiłam... dla dobra jego żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę zbaczamy z tematu to gdzie są CI panowie porządni? i jaki jest Wasz staż związku moi Drodzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze...., a jeśli ktoś nie zna takich par, to przepraszam, że to piszę, ale wydaje mi się, że to kwestia towarzystwa jakie człowiek posiada... Całe szczęście mi udaje się otaczać ludźmi w miarę uczciwymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×