Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ButelkaSłodka

Jaki macie widok z okna?

Polecane posty

Gość ButelkaSłodka

W tej chwili w pokoju którym jesteście, i jaki to pokój? Jestem w swoim pokoiku widok mam na ulice, parking i sklep i blok obok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili siedzę w salonie i widok mam na koronę drzewa, która dosłownie włazi mi na okno, konkretnie jest to klon :) no i mały skrawek nieba w prawym górnym rogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teytyty
nie mam okna w pokoju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez kratę
na dziedziniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz jestem w kuchni i mam widok na morze, w sumie jak z każdego innego pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona909
ja mam widok na parking, ulice, nastepny blok , nic ciekawego: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby mi sie chciało wstać i odwrócić to z drugiego okna w tym samym pomieszczeniu mam widok na kościół :) i muszę stwierdzić że coraz więcej ludzi bierze ślub w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ButelkaSłodka
Ci co mieszkająprzy ulicy - też macie takie dziwne pasy na suficie w nocy jak jedzie samochód? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwilę obecną siedzę w pokoju z komputerem, a widok z okna mam na bawiące się bachory na placu zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż mi śniegi
w salonie, widzę drzewa, choinkę bo mieszkam blisko cmentarza i parku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mojego oka widać
rzeczkę i wysokie topole, a z innych nie powiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzxxxxyyyy0p9
drzewo , dwa śmietniki, bloki, dzieci rozwydrzone, parę żuli na ławce (również babki) siedzą od 9 do 21, mieszkam w centrum Wrocławia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibi
widze dachy domow na starowce i nieebooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ButelkaSłodka
Jak się nie boisz niedaleko cmentarza? Zesrałabym się w nocyy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż mi śniegi
nieee bardzo fajnie jest :D spokojni sąsiedzi, ładne widoki z okna, czasami ksiądz pośpiewa "dobry jezu a nasz panie daj mu wieczne spoczywanie" ogólnie sobie cenię moją lokalizację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha jak noc
ja mam na bajdury i jednego oskubołka bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trefere kuku
a ja mam z jednej strony ocean z drugiej morze,a jak otworze okno to widze góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trefere kuku
oooooooo to musisz mieszkac gdzieś obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I prefer tea to coffee
Mam koleżankę, która mieszka w starej kamienicy nad zakładem pogrzebowym a z dwóch okien ma widok na cmentarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż mi śniegi
ja cmentarz z okien widzę tylko w ziemie i pod koniec jesieni, tak to drzewa zasłaniają :D ale nawet sobie nie wyobrażacie jak ładnie jest na 1listopada! milion zniczy, ślicznie to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rękawiczka prawa
ja mam widok na drzewa, bo mamy lasek koło domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rękawiczka prawa
pokaż mi śniegi ładnie masz za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzewa, część śmietnika, skrawek nieba. Ale jak liście spadną, to już sąsiedni blok w całej okazałości będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Z kuchni 100 metrów do ulicy ,z tyłu taras i staw i drzewa,drzewa i brak sąsiadów z boku drzewa,drzewa i zero sąsiadów cud i miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podwórko od frontu, a od tyłu na też podwórko, dalej jest kilka domów, pola, łąki lasy i tyle w sumie, Od frontu nie ma domów na przeciwko są tylko po bokach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecietnie
Ulica i trawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×