Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhlkkljlkj

Zrobiłam zakupy, podstawowe produkty do domu i zapłaciłam 500zł...

Polecane posty

Gość hhlkkljlkj

Co jakiś czas robię takie większe zakupy no i kupiłam cukier, mąkę, kaszę, ryż, makaron, jakieś przyprawy itd itd... I przy kasie zostawiłam prawie 500zł. I to żadne rarytasy a takie podstawowe rzeczy do domu. Szok. Liczyłam, że zapłacę gdzieś 300zł. Czy u Was zakupy też tak drogo wychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie, ja wydaje jakies 300
miesiecznie. To znaczy jest drogo, ale na jednorazowe wydaje 70-100max, z tym, ze na 1 osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w irl, też się liczy
ja wydaję 200 euro co tydzień na podstawowe zakupy, bez rarytasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na ile te zakupy???
nigdy jeszcze nie zrobiłam zakupów na taką kwotę i to na samo żarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, juz normalnie boje sie chodzic do sklepu czasami, nie wiem smiac sie czy plakac jak dostaje rachunek. tez nie kupuje jakis bajerow, za kilka pierdol w stylu chleb, mleko, jajka, ser, platki, jogurt naturalny, sok + cos jeszcze i mam 50zl na wejsciu;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra././
to co ile robisz ty takie zakupy. Ja na 3 osobową rodzinę na jedzenie tracę gdzies 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjuh
przjebane jak w ruskim czołgu, ale i tak dalej pójdziecie głosowac na tych zjebów :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muki1980
Dokąłnie, narzkaja a ida i głosuja na bande złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhlkkljlkj
No to takie zaopatrzenie na 2 - 3 miesiące, w zależności ile osób się stołuję u nas, czy jest jakieś "zajście'.Ostatni raz takie zakupy większe robiłam na początku lata i zapłaciłam wtedy 320zł a teraz 200zł więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra././
od pon - do soboty 90 zł bo w niedziele często jakis,,, rarytasy'' i 30- 40 zł dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgeas
Ciekwae czy to co piszesz itd itd to naprawdę były niezbędne produkty. Te które wymienilas z nazwy nie kosztują nawet 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniulkai
do autorki czyli jakiś zjad rodzinny masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhlkkljlkj
Ja takich codziennych zakupów nie liczę nawet bo to osobna bajka, w osiedlowym sklepiku codziennie na pierdoły zostawia się kilkadziesiąt zł a w torbie prawie pusto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś bredzisz chyba że w
jakichś renomowanych delikatesach te zakupy robiłaś :( Bo w normalnym sklepie za cukier, mąkę, ryż i makaron zapłaciłabyś jakieś 20 zł. No, chyba że po 20 paczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhlkkljlkj
Nie, zjazdu żadnego nie mam :) Ale gości miewam,a w domu 6 osób mieszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś bredzisz chyba że w
za te zakupy co wymieniłaś płaci się ok 20 zł. Chyba, że po 20 sztuk każdego kupiłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhlkkljlkj
No przeciez ja wyraźnie napisałam WIĘKSZE zakupy, czy według was WIĘKSZE zakupy to znaczy iśc i kupić kg cukru i mąki? Bo według mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standard niestety... mimo że nie szastamy pieniędzmi to większe zakupy są bolesne na portfela, zresztą mniejsze też - wychodzisz po pare rzeczy i bach - stówki ni ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś bredzisz chyba że w
no to jak wykupiłaś pół sklepu to czemu się dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata ;);)
autorce zapewne chodziło o WIĘKSZE typu proszek do pranie jakieś płyny do prania płukania, pronta itp w tym masło cukier .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhlkkljlkj
Przeczytaj jeszcze raz, 3miesiące temu za podobny asortyment zapłaciłam 200zł mniej więc dlatego się dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecniewlondyniee
ja w londynie wydaje okolo 10-15 funtow dziennie na jedzie na jedna osobe (nie w restauracji) z tym ze raz w tygodniu zakupow nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grybaski )
Jedziecie po dziewczynie, a tak to w wiekszosci watków na ten temat narzekacie ze drogo. Za 500 zł połowy sklepu nie wykupisz, a nawet jednej pólki bie bedziesz miec, wiec nie szalejecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może byłoby lepiej jakby autorka zamieściła listę kupionych produktów, ilości i cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli ci twoje
Nam zakupy przywozi do domu tesco. Srednio wychodzi jakies 350 zlotych, tak co 5 dni mniej wiecej, plus warzywa, owoce i wedliny na bazarku kupujemy. Masakra. Rodzina 5-osobowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie Sawa dobrze mówi
przedstaw listę zakupów i napisz gdzie je robiłaś, bo jeśli piszesz, że robisz zakupy w osiedlowych sklepikach, gdzie jest najdrożej jak wiadomo, to ciekawa jestem gdzie robisz te WIĘKSZE zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhlkkljlkj
10 kg cukru, 10 kg maki, 4 keczupy, 4 majonezy, 50 jaj, 7 makaronów, 5 koncentrtów pomidorowych, 4 paczki ogórków kiszonych, 2 kaputy kiszone, 2 zgrzewki wody minerlanej, 1 zgrzewka coli light, 4 śmietany 18% , 5 30 %,, 5 kg kaszy, 5 kg ryżu, kostki rosołowe, wegeta, 1 duży proszek do prania, 1 płyn do płukania, 5 paczek pampersów, 20 rolek papieru toaletowego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak!!!!
no to spore zakupy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no błagam Cię kobieto...
5 paczek pampersów to podstawowe produkty w gospodarstwie domowym??? przecież paczka pampersów kosztuje bez promocji 64 zł zatem x 5 to daje już kosmiczna cenę 300zł więc o czym Ty mówisz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhlkkljlkj
1 paczka pampersów nie wiem skad to 5 sie tam znalazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×