Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werciapercia

robactwo w kuchni - co to i jak z tym walczyc ?

Polecane posty

Gość werciapercia

Witam Dziewczyny ;) Od razu mowie, fleja nie jestem, nie przetrzymuje w domu przeterminowanych produktow ... Jakis czas temu wygralam w pewnym konkursie zestaw kasz, mąk, ryżów itp. no i wtedy zaczal sie moj problem :( A mianowicie w domu pojawily mi sie robaki. Wywalilam wszystko z polek, dokladnie je umyłam, zdezynfekowałam i dupa ... one ciagle sie pojawiaja :( Maja tak ok. 2 cm i są białe, wyglądaja jak glisty. Co to jest i jak z tym walczyc ? Wklejam fote tego czegos :( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eab7c086e908132b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciapercia
a one mi wszedzie laza :( po polkach scianach, suficie w kuchni :( nie wiem co to jest i jak z tym walczyc ;/ to pewnie larwa jakiegos robaka, tylko jakiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole prysznic
no to ładna wygrana :o niestety nie wiem jak pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna tragedia
larwa mola spozywcze, radze radykalne dzialania! wszystko do smieci i mycie woda z domestosem, kompletne odsuwanie szaf itd. one moga by cw kazdej szczelinie i na pewno przywleklas je z czyms ze sklepu szukaj dokladnie skad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki problem z produktami z biedronki, mam mole spożywcze, czasem nawet otworzę paczkę a w niej już są one i nie kupuje z biedronki nic takiego jak ryż, mąka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - jak nie będą mały co jeść, to z głodu pozdychają czyli wszystkie produkty spożywcze trzymaj w szczelnych pojemnikach wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
tez takie mialam. Zalegly mi sie w karmie dla kanarka. Rodzily sie z tego takie jakby siwe mole. Zarcie kanarkowe wywalilam, mole wynilam a larwy wyzbieralam erecznie. Wiele lat juz minelo i jest spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×