Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama bizneswoman

moja przyjaciolka opiekunka od poniedzialku,,,ile placic?

Polecane posty

Gość mama bizneswoman

od poniedzialku zawita do nas moja kolezanka bedzie opiekowala sie moja corka tj bawila sie z nią, przewijala czy podawala jeść, to zalezy. bedzie to 4 godz dziennie od pon do piatku. ja w tym czasie bede robic obiad sprzatać itp,lub wychodzic na kawe czy zakupy-moje dziecko jest tak absorbujace ze postanowilam zapewnic jej towarzyszke, dzieckoja dobrze zna a sytuacja materialna kolezanki jest ciężka więc dorobi sobie.. bedzie 4 godz dziennie, bedzie jadla u mnie obiady, np kawe ciasto itp, jej zadanie to tylko bawienie dziecka. i teraz niewiem ile jej za to placic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do wiarryyyyy
nie wykorzystuj jej slabej sytuacji finansowej i nie sugeruj sie tym,to po pierwsze,zapłac tyle ile pałci sie opiekunkom w twoich okolicach,tak bedzie uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliśka.!!
około 7zł za godz. Ale stawka zależy od miasta w którym mieszkasz. w Warszawie czy Wrocławiu płacą ponad 10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliśka.!!
7zł mówię tu o małym miasteczku w kujawsko-pomorskim. Na wsi moja koleżanka płaci niańce 5zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama bizneswoman
myslalam o 9zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiem
dalabym 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliśka.!!
Może porozmawiaj z koleżanką ile ona by chciała dostawać? Uzgodnijcie razem i postarajcie się dojść do kompromisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×