Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alimenty*******

jakie alimenty na przedszkolaka

Polecane posty

Koniecznie pisz pozew znowu i pisz o 1500 tak jak to wynika z Twoich obliczen! On mial adwokata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być przygotowanym na
nie miał i ja też byłam sama teraz muszę wziąć,i to takiego,który jest ostry na takich cwelów cwaniaczków to trzeba byc zwyrodnialcem,żeby tak odmawiać swojemu dziecku,ja bym tak nie mogła nieraz jak synek przyjdzie ze szkooły i od progu woła: mamusiu,mausiu dostałem 5 z tego sprawdzianu z matematyki to mi sie serce kroi,ze on jest takim dobrym dzieckiem. nieraz jak cos sobie upatrzy w sklepie i wiem,ze by tą rzecz tak bardzo chciał to nieraz nie zaplace czegoś(jakiegos rachunku)--a mu to kupię. z reguły sa tao gry na kompa lub na playstation albo jak idę na zebranie to nauczycielka mowi o wynikach klasówk i tak chwali mojego synka,ze najlepiej napisal sprawdzian z całej klasy itp to jestem taka dumna z niego jak mozna wszystkiego tak dziecku odmawiać? to trzeba nie miec serca zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być przygotowanym na
moja mama mu duzo kupuje,nieraz da parę groszy,czy kupi jakiś ciuch czy ksiązkę,ktore uwielbia czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być przygotowanym na
i to jeszcze on nie ma pojęcia bladego o tym ile kosztuje utrzymanie dziecka w wieku 12 lat mieszka z kolegą,więc dzielączynsz na pół nie gotuje,bozyje jak wolny kawaler,zje coś w przelocie na mieście kasę wydaje na benzyne,papierosy i piwka co taki gnój może wiedzieć o wychowaniu dziecka,odpowiedzialnosci za nie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdzsdgfd
ja dostałam 2,5 tys. Tatuś nie płaci, ale udało się i wcale nie było ciężko. Wystarczy wykazać się kosztami. Bardzo pomaga arkusz kalklacji kosztów. Jedna z kancelarii go udostępnia. Tam wlicza się także ubrania sezonowe, remonty w pokoju dziecka, urodziny,święta i inne uzasadnione koszty, np. basen. Pamiętaj, że alimenty to nie tylko podstawowe potrzeby, ale także aktywności kształtujące osobowość dziecka. Koszty remontu zakłada się raz na 3 lata, ale jest to dzielone na miesiące, tak samo, jak np. kurtka zimowa, ect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvgfcbc
i to jeszcze on nie ma pojęcia bladego o tym ile kosztuje utrzymanie dziecka w wieku 12 lat mieszka z kolegą,więc dzielączynsz na pół nie gotuje,bozyje jak wolny kawaler,zje coś w przelocie na mieście kasę wydaje na benzyne,papierosy i piwka co taki gnój może wiedzieć o wychowaniu dziecka,odpowiedzialnosci za nie itp? A PRZEPRASZAM BARDZO A CO CIE OBCHODZI Z KIM I GDZIE MIESZKA ORAZ CO JE? I CO CIE OBCHODZI NA CO WYDAJE SWOJE PIENIADZE? MOZE PO PROSTU OSZCZEDZA NA ZARCIU I MIESZKANIU ZEBY MIEC KASE NA NALOGI. TRZEBA BYLO WYBRAC DZIECKU INNEGO TATUSIA A NIE TERAZ PO SADACH LATAC. BABY TO SA JEDNAK POWALONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie płacę
bvgfcbc- powalone to mało powiedziane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonukejj
czemu powalone? ten ktoś ma rację. mogła mu dyktować jak ma życ w małżeństwie jak byli, a teraz juz nie ma prawa. co ją obchodzi ze koles mieszka z kolega albo je smieciowe zarcie? czy sie wam na mozg rzucilo??? ciekawe co by bylo jakby to facet wam mowil co macie jesc a czego nie, puknijcie sie w glowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Tez sie zgodzę ze baby są powaalone.cZy niedługo bedą brały ile Pierdniec w oponke samochodu musi zainwestować facet? K WA rozwód fascynuje mnie coraz bardziej,te emocje,ta poniewierka dzieci I LIKE IT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×