Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALLINDEZ

najlepsz / najgorsze kierunki studiów

Polecane posty

Gość gość
" Psychologia czy pielęgniarstwo są mega oklepane i nie wiem czy takie przyszłościowe." Pielegniarstwo nie przyszlosciowe w starzejacym sie spoleczenstwie?? pomysl.. sama jestem pielegniarka, mieszkam na Wyspach i tu slużba zdrowia az piszczy za pielegniarkami, jest ogromny niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za glupie gadanie o 'przyszlosciowym' kierunku. Prawda jest taka, ze jesli jestes swietny w swoim zawodzie, to znajdziesz zatrudnienie. No ale jesli ktos uwaza ze papierek wszystko zalatwi, to potem sie dziwi ze nie ma pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po medycynie i prawie zawsze masz dobrą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszego to jeszcze nie znam, ale według mnie najlepszy i najbardziej będzie można po nich mieć pracę to WSB kierunek - Bezpieczeństwo wewnętrzne i bezpieczeństwo narodowe noi wydfaje mi sie że to dośc mało popularny ale za fo fajny kierunek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamatyna
W Wyższej Szkole Bankowej całkiem duży jest kierunek bezpieczeństwa wewnętrznego, ale to pewnie zalezy od placówki. Uczysz sie u nich? Jesteś na I czy II stopniu studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpieczeństwo wewnętrzne i bezpieczeństwo narodowe - takie kierunki są w ofercie studiów II stopnia w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Studia można podjąć w formie online, normalnym trybie oraz w połączeniu ze studiami podyplomowymi. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Dodam, że aplikując na studia do 19 września można skorzystać z promocji zniżkowej i zyskać darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 247zł miesięcznie (w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni). Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waleria31
Czy wszystkie kierunki na wsb II stopnia można studiować online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam I stopień. Jestem bardzo zadowolona. Zastanawiam się właśnie co dalej, czy od razu II stopień czy zrobić sobie mała przerwę. A może tym razem online i jakaś praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska96
Jak dla mnie najlepszym kierunkiem w dzisiejszych czasach jest informatyka. Ja skończyłam inżynierkę z informatyki na http://www.zpsb.pl/studia-i-stopnia/ i muszę wam powiedzieć, że to była dobra inwestycja. Co prawda studia wymagały nauki i systematycznego przygotowania się do zajęć, ale już w czasie studiów pracowałam w zawodzie (grafik komputerowy), a po dyplomie znalazłam jeszcze lepszą i lepiej płatną pracę. Zresztą, zdecydowana większość moich znajomych ze studiów tez pracuje w zawodzie, dlatego jak dla mnie informatyka obecnie rządzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie każdy z dostępnych kierunków studiów ma swoje wady i zalety, więc nie ma sensu tworzyć listy najgorszych czy najlepszych kierunków. Ważne, żeby studiować coś, co się lubi i co przede wszystkim jest przyszłościowe. Wiem, że brzmi to jak jakiś banał, ale uważam, że to jak najbardziej dobry sposób na wybór studiów :D Ja poszłam na finanse i rachunkowość ze specjalnością nadzór finansowy. Nie jest to najłatwiejszy kierunek, ale daję radę. Uczelnia na której jestem (UTH Chodkowskiej w Warszawie) kształci pod kątem praktyki i doświadczenia, a nie suchej teorii i też dlatego zdecydowałam się na studiowanie tutaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprintka
Od siebie jesli o on line chodzi to polecam Zarządzanie w Poznaniu. Teraz warto wykorzystać, bo do końca października jest 0zł wpisowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo podoba się kierunek budownictwo drogowe , od października mam zamiar się zapisać właśnie na politechnikę na ten kerunek. Od zawsze interesowały mnie takie inżynierskie tematy, często tutaj http://www.inzynieria.com czytam różne artykuły na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenapawlk
no nie wiem jak dla mnie szczytem niekompetencji jest to co się dzieje na Wydziale Biologii na UG : http://biologia.twomini.com - okazuje się że ludzie studiują nie wiedząc do końca co studiują i jakie jajka z tego wychodzą, lekko przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty wiesz o niekeompetencji na studiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaZ
Mi się wydaje że nie do końca można tak różnicować studia na te lepsze i gorsze. Ja np studiuję grafikę i multimedia na WSE http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/grafika-reklamowa-i-multimedia i te studią są dla mnie idealne i wogóle najlepsze, gdyż w pełni pokrywają się z moimi zainteresowaniami i są moją pasją. Podejrzewam jednak, że dla części z Was te studia mogłyby nie być najszczęśliwszym wyborem, bo po prostu interesuje was co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleno
Nie ma czegoś takiego jak najlepsze, czy najgorsze kierunki studiów. Wszystko jest kwestią indywidualną. Ja myślę o Bezpieczeństwie Wewnętrznym, mam wrażenie, że to kierunek na czasie:) Czekam tylko na wyniki matur i będę składać papiery, muszę tylko znaleźć jeszcze dobrą szkołę w okolicach Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA Gdańsk
Rekrutacja JESIEŃ 2017 już się rozpoczęła !!! NOVA Centrum Edukacyjne w Gdańsku zaprasza do zapisu do naszych szkół policealnych na takich kierunkach jak: - technik administracji, - technik bezpieczeństwa i higieny pracy, - technik informatyk, - technik usług kosmetycznych -florysta -technik rachunkowości - manicurzystka/pedicurzystka - dietetyk - instruktor fitness Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia i podnieść kwalifikację serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą w sekretariacie w samym centrum Gdańskiej Starówki na ul. Długiej 70/71 lok.5 lub pod nr telefonu: 58 320 56 66, 58 324 88 44, 513 195 722.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze ale ja chciałabym iść na magisterkę w Gdańsku czy ktoś mi podpowie poleci studia ? (chodzi o poziom nauczania itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa studiowanie układania kwiatów czy malowania paznokci :D teraz każdy dupowaty kurs to studia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to ja podobnie jak ty Kleno celuje, albo Administracja i bezpieczeństwo wewnętrzne na WSB w Opolu, albo bezpieczeństwo narodowe też u nich, tylko w Chorzowie. Teraz to się głównie zastanawiam, które miasto lepsze, bo mieszkam totalnie między jednym, a drugim ;) pozdrawiam, Tośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studia II stopnia (w normalnym trybie oraz połączone z podyplomowymi) może Pani/Pan podjąć w oddziale Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Pełna oferta dostępna jest na stronie http://www.wsb.pl/gdansk/kandydaci/studia-ii-stopnia Dodam, że warto szybko podjąć decyzję i aplikować na studia do 31 maja. Do tego czasu można zaoszczędzić aż 1000 zł: 600 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Można także liczyć na czesne od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam rozumieć że czesne na WSB można opłacać co m-c ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W WSB dajemy gwarancję, że przez cały okres studiów wysokość czesnego będzie taka sama. Dodatkowo student sam wybiera w ilu ratach chce zapłacić za studia - w 1, 2, 10 czy 12 ratach. Więcej informacji na stronie http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-tradycyjna/ceny-studiow Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorddi
Moim zdaniem studia informatyczne maja przyszłość dlatego wybrałam wsb , to współczesna uczelnia dobrze wyposażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kavva
A co myślicie o studiach online? W moim przypadku byłyby to studia II stopnia? czy takie studia są drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość adnev
Witam, jestem na II roku bezpieczenstwa zdrowotnego na wyzszej szkole bezpieczenstwa, ogolnie fajny kierunek to bezpieczenstwo zdrowotne, wydaje sie przyszlosciowy, duzo zajec praktycznych a temat coraz bardziej aktualny w swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×