Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trutuutiiii

Brazowe uplawy kilka dni przed okresem.

Polecane posty

Gość trutuutiiii

Planowo okres powinnam dostac we wtorek lub srode.A wczoraj zauwazylam brazowe uplawy i troszke krwi.Bylam pewna ze dostalam okres pare dni przed ale dzis jest czysto nic nie leci. Dodam zre biore anty.Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
to od tabletek - jak bierzesz nowe to pare m-cy może się tak zdarzyć a jak bierzesz długo to może pora zmienić na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
planuje zmienic na nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DM.
A jakie bierzesz obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka w błocie
tez tak mam od 2 lat. to może być endometrioza, albo nie trzymasz drugiej luteinowej fazy cyklu i trzeba brać luteine dopochwowo albo podjęzycznie. mi 3 miesiące leczenia jednak nie pomogły... znów muszę iść do gina. chcociaż mała poprawa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka w błocie
ale ja nie biorę anty. i dodam że przed ciążą nigdy tak nie miałam. dopiero 3 lata po porodzie. mam 31 lat. tak teżąbywa przy zapłodnieniu, bo te brązowe upławy to nic innego jak skape krwawienie taka pseudomiesiączka, albo jajo zagnieżdrzające się w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
ja mialam tak przy pierwszej ciazy. Biore ok rok cilest. Brzuch mnie pobolewa jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
a teraz patrze i krew mi leci.A caly dzien bylo czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanata
to jest dlatego ze w drugiej fazie cyklu wytwarza sie za malo progesteronu. to sie da wyregulowac tabletkami ktore bierze sie przez 2 cykle. ogolnie to nic powaznego chyba ze planujesz ciaze, wowczas moze byc ciezko ja utrzymac na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
nie planujemy jak narazie 2 dziecka. Dopiero wizyte u gina mam na poczatku pazdzierniuka wiec powiem o swoich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanata
moj gin powiedzial ze to jest dosc powszechne, przepisal mi duphaston ktory mam brac przez 2 cykle i ma sie wyregulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
w pierwszej ciazy bralam luteine na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga267
Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Mam taki sam problem i nie wiem już co robić. Wszystko zaczęło się gdy poszłam zamrozić nadżerke. Od tego czasu kilka dni przed okresem mam takie właśnie brązowe uplawy i pobolewa mnie podbrzusza. Poszłam z tym do ginekologa i przepisał mi duphaston na 3 miesięce. Niestety nic nie pomogło. Poszłam znów i tym razem przepisał mi tabletki antykoncepcyjne. Żadnych badań, nic nie zlecił. Pomóżcie dziewczyny co to może być bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podtrzymuje temat. Mam to samo. Czy ktoś mógłby coś o tym napisać? Czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×