Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkahahahah

przerażona

Polecane posty

Gość staraczkahahahah

kobiety czy dziecko tak na prawde tyle kosztuje?? już nie pamietam jak to było do roku malucha bo mój synek ma teraz 4 latka i nie wiele na niego wydaje. ile sie wydaje miesięcznie na dziecko do roku??? Chcemy z mężem starać sie o drugiego malucha ale jak czytam te wszystkie wypowiedzi to mnie przerażaja koszta. oboje pracujemy ale kokosów nie mamy. Dodam że mam wszystko po pierwszym dziecku. więc wózek 3in1, łóżeczko, materac, przewijak, pościel, większość ubranek, butów, kórtek więc z tych rzeczy nic mnie nie interesuje bo nie są zniszczone. czy tak na prawde muszę sie bać że braknie mi kasy. potrzebóje pampersy, mleko, kosmetyki ( no i leki choc mam nadzieje ze ne beda potrzebne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkahahahah
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że 1000 zł powinien wystarczyć na podstawowe rzeczy na utrzymanie - pampersy, kosmetyki, mleko, słoiki,kaszki, troszke ubranek. Ale do tego dochodzą przecież inne rzeczy - zabawki, spacerowka, fotelik do karmienia i inne takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaakulla
no niestety, pampersy, kosmetyki, lekarstwa, mleko jesli nie będziesz karmić piersią musisz mieć. I tak jesteś w dpbrej sytuacji, bo najbardziej kosztowne rzeczy juz masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkahahahah
fotelik do karmienia mam, spacerówke też mam, fotelik samochodowy też mam więc takich rzeczy nie potrzebóję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie
jeśli będziesz karmiła piersią, ubranka masz, akcesoria masz to przez pierwsze pól roku pieluchy i szczepionki. A potem dojdą słoiczki, albo będziesz sama gotowała. Oszczędność duża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkahahahah
czyli w sumie nie jest tak źle. szczepionek platnych przy pierwszym dziecku nie kupowałam i myślę że przy drugim też nie bede. Wydaje mi sie ze nie jest tak źle myślałam że więcej mi kasy by szło. zresztą wszystko i tak sie okaże,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×