Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TakaMałaPani

tabletki antykoncepcyjne, proszę o poradę

Polecane posty

Gość TakaMałaPani

Wgl się nie orientuję w sprawie tabletek, mam zamiar udać się do ginekologa i wypytac o wszystko, ale mimo to wolałabym mieć na takiej wizycie jakiekolwiek pojęcie o nich. No więc tak. Proszę powiedzcie mi - po jakim czasie zażywania tabletek będą one działać? - czy mogę sobie je np. ot tak odstawić, bo załóżmy, że chce się kochać raz w miesiącu, to wystarczy mi kilka tabletek w miesiącu, potem odstawiam i potem znowu zażywam w następnym, bo słyszałam tylko o przerwie tygodniowej. Nie można dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
tyle tu kobiet się wypowiadalo ze uprawia seks i sie wysmiewaly z prawiczkow a jak prosze o odpowiedz to nie łaska napisac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim93
tutaj nie ma co liczyć na pomoc bo nie pomogą bo to są same tępaki i tyle umią tylko skomentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
o jeju, a tak bym prosiła o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim93
chętnie bym Ci pomógł ale jestem facetem a moja dziewczyna nie zażywa tabletek bo to podobno wpływa w przyszłości na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
hmmm, ale za to bardzo miłym facetem :) moj chłopak też nie chce bym zażywała tabletek, ale postawiłam warunek, że bez nich nici ze współżycia, za bardzo się boję. A jeśli chodzi o dziecko w przyszłości to w internecie zdania są podzielone. Gdy pójdę do ginekologa kobieta mi doradzi, tyle że chciała tutaj sięgnąć porady przed by nie wyjść na totalnego durnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim93
najlepiej iść do ginekologa tam Ci pomogą. ja z dziewczyna używamy gumek i dziewczyna tez się boi że wpadniemy ale ja wychodze wczesniej z niej i nie mam sie o co bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim93
tabletek bym Ci nie polecał. polecił bym Ci gumki i zaufanie do chłopaka i najlepiej jak bys mu wytłumaczyła żeby dochodził na zewntrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
och no nie wiem, wolę i tak tabletki, chociaż na wypróbowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
jeśli będzie coś nie tak, to je po prostu odstawię, a może się nawet złożyć że nie będę mogła ich nawet brać, po prostu muszę się wybrać do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim93
jak moge zapytac to ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
19 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim93
długo jesteście razem? ufasz chłopakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
z 3,4 miesiące. Ufam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zaczynają działanie chyba po tygodniu od rozpoczęcia brania. Nie możesz sobie odstawiać kiedy chcesz i za jakiś czas znów kilka zażyć :O Bierze się 21 tabletek, robi przerwę 7 dniową na krwawienie, a potem kolejne opakowanie się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
duży to koszt takich tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
maleDiva, a i dziękuję za odp. :) ale jak się odstawi te tabletki na czas siedmiu dni i po okresie znowu się wraca, to tez trzeba czekac mniej więcej jak ty masz tydzien znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
a ty jakie masz tabletki? jaki to koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
aha i czy przytyłaś coś po ich braniu? U ciebie były jakieś skutki uboczne? Miałaś nudności na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
jeju bardzo ci dziękuję za odpowiedź :) około 13 zł to nie znowu jakiś straszny koszt, a bezpieczeństwo większe, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przytyłam, nie mam skutków ubocznych żadnych. Ale wiesz, że to, że na mnie dobrze działają akurat te to nie znaczy, że Ty je musisz tak samo dobrze tolerować? Niektóre kobiety muszą wiele testować zanim dobrze trafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze bo lubie
moje tablwtki kosztuja ok 40zl, zalezy od apteki, ale sa idealne dla mnie. to ginekolog musi ci dobrac odpowiednie tabletki, ja mialam takie szczescie ze udalo sie za pierwszym razem trafic w ideal. a biore Lesine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
wiem, wiem, dlatego porozmawiam z ginekologiem, ale jestem ci wdzięczna, że już więcej wiem na ten temat. Zależy mi właśnie na tańszych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
pisze bo lubie oo, to bardzo fajnie że już masz dobrze dobrane. Ja tak jak mówię, dość że chcę dobrze dobrane to jeszcze tanie tak więc masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaMałaPani
dokładnie. Obym mogła tańsze brać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×