Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amatorka w pływaniu

Czas kobiet na 25m kraulem

Polecane posty

Gość Amatorka w pływaniu

Dziewczyny jaki macie czas na 25m kraulem? Podając czas napiszcie czy to jest ze skoku ze słupka czy z wody. Czy moje 21 sekund z wody to dobry czas? Chciałabym go porównać z wami. Mam 29 lat. Chodzę na basen kilka razy w roku. Lubię ale nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to fantastyczny
masz czas :D Ja umiem technicznie plywac kraulem. Ale jesli o czas idzie to stylem klasycznym zdecydowanie szybciej wychodzi :D Po co porownywac. Plywaj dla siebie, na zawody raczej sie nie wybierasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amatorka w pływaniu
Po co porównywać? Bo założyłam się z koleżanką która szybciej i nie mogę się doczekać zawodów - ona na studia przyjeżdża na Śląsk w październiku. Mając kilka czasów do porównania będę coś więcej wiedziała o moich szansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie plywaczka ale nie gupia
Po co sie wogóle wypowiadać jak sie nie ma pojęcia o czym sie pisze. Klasyk szybszy od kraula??? Toż to bzdura oczywista. Ja nie pływam szybko ale około 30 sek miałam mierzone na zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to fantastyczny
Oczywiscie, ze nie jest. ALe co ja poradze, ze klasycznym szybciej plywam niz dowolnym? A Ty skad wiesz, ze tak nie jest? Przeciez mnie nie znasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialam dzisam 29,54
Mialam dzisam 29,54 zmiezone specjalnie dla ciebie jestem puszysta ale plywac uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×