Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merquenna

to faceci nie chca miec dzieci

Polecane posty

Gość merquenna

zblizam sie do 30-tki, odkrylam w sobie gotowosc i potrzebe na bycie matka.chce urodzic dziecko, najlepiej z mezczyzna ktorego kocham, on mnie, ktory tez tego chce, ktory jest na to gotowy-mentalnie i finansowo. ALE!!! akich panow nie ma!!! wierze ze dziecko zasluguje i powinno mic oboje rodzicow i dobre warunki,ale skoro nie jest to dane- koniecznosc biologiczna- plus rasowa- pomnazanie rasy bialej jest celem wyzszym gdzie wszystkie chwyty sa dozwolone dla dobra gatunku i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj ja jaj
oj panna ale pieprzysz nic diwnego, ze zaden facet nie chce miec dzieci z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merquenna
mozesz jasniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj ja jaj
wierze ze dziecko zasluguje i powinno mic oboje rodzicow i dobre warunki,ale skoro nie jest to dane- koniecznosc biologiczna- plus rasowa- pomnazanie rasy bialej jest celem wyzszym gdzie wszystkie chwyty sa dozwolone dla dobra gatunku i dziecka jasniej sie nie da. Moze nie wszyscy patrza na posiadanie dziecka jako na koniecznosc pomnazania rasy bialej? A coz w niej jest takiego wartosciowego by ja ponazac? Im wiecej czytam takich opinii tym czesciej mysle, ze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merquenna
druga czesc wypowiedzi ,ktora przytoczyles to jest moj prywatny poglad, uwazam rase biala za wyzsza i obecnie zagrozona zastapieniem przez inne -nizsze ale to jest moja osobista opnia, glownym problem postawilam w pierwszej czesci ciezko znalezc faceta ,ktory jest fajny/wyjasnilam co to znaczy/,ktory swiadomie i odpowedzilanie bedzie chcial byc ojcem dlatego zaczynam przychylac sie do zgody na: samotne macierzynstwo, na faceta -odpowiedniego jako ojca dzieci wielu kobiet, na wszystkie chwyty -wlacznie z tzw. pomoca w zaplodnieniu bez wiedzy faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj ja jaj
kurcze to znajdz sobie jakiegos fajnego rasiste i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merquenna
niewykluczone ale nie chce dzialac desperacko generalnie rozpoczelam temat zeby zaprosic do dyskusji-bo mysle ze problem jest znaczny a zwlaszcza zrzucanie winy za bezdzietnosc na kobiety-ze nie chca-bo egoistki, wygodnickie, leniwe - jesli po czesci tak -no i co z tego gdyby mialy na horyzoncie fajnego faceta, czuly sie przy nim bezpieczne, same mialy mozliwosc aktywnego uzcestnictwa w zyciu po poodzie-praca, mentalnosc spol.- tez byloby dla nas znacznie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×