Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz_neumann@tlen.pl

Poznam Kobietę ale mam nadzieje ze zaakceptuje moje niedoskonałości mamWymagania

Polecane posty

fakt nie jestem doskonaly mimo tego ze mam 196 cm wzrostu mam brazowe oczy mam poludniowy charakter ale i nie tylko bo poludniowe korzenie mam kilka wad - malo komu ufam lubie sobie pospac wymagania Kobieta lat hm 18-do .. wzrost 150-185 waga 30-75 biust A-F błyskotliwa uczciwa szczera otwarta dziewica-badz nie dziewica ( sex po slubie potrafie to uszanowac) co proponuje szacunek [milosc] uznanie bezpieczenstwo p.s kafeterie traktuje jako forme poczatku krótki kontakt a potem poznnaie sie w realu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha jak noc
ja tez nikomu nie ufam i boję się ze zostanę całkowicie sama kiedys. A skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiego penisa
pierdoły :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość największe co posiadasz
to determinacja,podziwiam juz nawet nie dziewica jest do zaakceptowania wow,,, to zapewne wpływ cafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy z nie- dziewica móglbym ulozyc sobie zycie czy stworzyc udany zwiazek poznalem do tej pory kilka i jakos mi sie to nie udalo !! chyba mentalnie jestem dosc delikatny !! czego nie powiedzialbym o fizycznej stronie mam slabe punkty dlatego jestem taki nie doskonaly czesto sie potykam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????????????
i nic cisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten znowu
weź się oszołomie zamknij wreszcie bo to nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewice sa najlepsze
i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooui
Skoro piszesz, że poznałeś kobietę a nie chcesz jej marnować czasu, szukasz kolejnych, im chcesz marnować czas? Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oui ja nie wiem poprostu pisalismy ze soba i w dzien w ktory mielismy sie spotkac cos mnie poryszylo i jednak stwierdzilem ze nie moge !! trudno to logicznie wytlumaczyc ale postaram sie unikac takich sytuacji jakos to rozwiazac ten problem bo szanuje ludzki czas .. sam go rozumiem bo ktos mi zmarnowal o wiele wiecej czasu niz kilka dni :( ale mimo to powiem ze milo bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooui
Nie podrywasz codziennie kobiet? To ciekawe... znów sam sobie przeczysz. Zakładasz tematy tutaj-to też jakiś tam rodzaj podrywu,że się tak wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×