Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8480390

kanapki

Polecane posty

Gość 8480390

mam pytanko moj maz codzien jest na nogach po 3 rano,ja tez wstaje i robie mu kanapki zeby byly swieze,a czy mozna je robic poprzedniego dnia?wydaje mi sie ze nie beda juz mialy 'tego smaku",co wy na to?doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze robimy kanapki wieczorem na następny dzień a już wstawać w środku nocy specjalnie żeby robić kanapki mężowi do pracy - dla mnie chore kanapki to nie jest jakieś wykwintne danie, żeby miało jakiś nadzwyczajny smak, który straci wiele przez to, że kilka godzin poleży sobie w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8480390
Ewa dziekuje,a czy te kanapki przykrywasz np jakas folia czy trzymasz w pojemniczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pakuję je tak, jak biorę do pracy, czyli M. w woreczki foliowe, ja w folię alu i tak sobie leżą, a rano tylko z lodówki do torebki i jestem gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8480390
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kanapki
są z pomidorem albo ogorkiem to po nocy w lodowce sa okropne a czemu mąż sam sobie nie zrobi? na glowe bym musiala upasc zeby robic kanapki o takiej porze zawin w folię aluminiową jak są bez warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak są z pomidorem i
ogórkiem to zamokną i po tylu godzinach będzie mało apetyczna ciapa :o Jak już robić kanapki z warzywami to np z sałatą i rzodkiewką a pomidora sobie zabrac do pojemniczka i zjeść samego do kanapki ;) Ja do pracy też robię wieczorem kanapki, rano by mi się nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×