Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dyskretny33

Wrocław...

Polecane posty

Hej dziewczyny jest jakaś chętna na miłe nie zobowiązujące przepełnione pieszczotami dyskretne spotkanie we Wrocławiu?Ja33 lata brunet przystojny szczuply zdrowy... goferek119@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pokaże facetowi we wrocku chętnie bo akurat jestem tu na wakacjach, jest ktoś chętny młody z dużym penem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
ja jestem chetna :) jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest chętny
Strasznie daleko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
Madzia z Trzebnicy jestem Krzysiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllllaaaaaa090
Tia... jakaś głupia flądra opierdzieli ci laskę za free, potem pół godziny będziesz mógł ją dmuchać, zrobi co zechcesz... ;) marz sobie dalej mam nadzieje, że nie ma aż tak zdesperowanych i głupich kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllllaaaaaa090
A te Madzie, Gosie to podszywy, raczej płci męskiej ... ;) haha... :D żeby ci kózka nie fiknęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllllaaaaaa090
Ale próbuj może jakąś złapiesz ale chętnego DJADAMOSA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchałbyś mężatkę?
Nie uwierzę..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchałbys męzatkę?
Jesteś więc zwykłą świnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzys/ekshibicjonisa
Dyskretny walcz o topik bo spada,trzeba wierzyc ze ktoś sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pkt widzenia
a tak na marginesie: dziś jadę zwiedzać Wrocław z rodzinką co można tam zobaczyć ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomansZWrocławiemOn30
Zacząć trzeba od rynku, następnie zobaczyć główny budynek uniwerku i potem ulicą grodzką udać się w kierunku Hali Targowej i Ostrowa Tumskiego (ulica nowy targ), nim dojdziemy do hali targowej mijamy Ossolineum, w środku jest Patio ze ślicznym ogrodem. Gdy dojdziecie do hali targowej z jednej strony macie śliczny budynek uniwerku, również można wejść do środka i zobaczyć patio z ogrodem oraz z jedną sal, naprzeciw budynku będzie, zabytkowa hala targowa projektu Maxa Berga tego od hali stulecia.:) Wy udajcie się w kierunku czerwonego mostu który poprowadzi was na Ostrów Tumski który jest obowiązkowym miejscem zwiedzania. Gdy przejdziecie przez Ostrów Tumski dojdziecie do ulicy Wyszyńskiego, kierujcie się wtedy w tronę Odry. Przejdziecie przez most pokoju a w tle będziecie podziwiać most Grunwaldzki. Gdy przejdziecie Odrę po prawej stronie macie Muzeum Narodowe i skręcacie obok niego i udajecie się pod Panoramę Racławicką którą trzeba zobaczyć. Po takiej ładnej pętli kierujecie się do auta i udajecie się pod halę stulecia , tam najlepiej pojechać pod wieczór, najpierw zwiedzić ogród Japoński a potem na koniec dnia piękny pokaz największej fontanny multimedialnej we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyfra cztery
Oj chłopcy coś mi się wydaje, że na sex za darmo nie maci co liczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×