Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Winogronowa

Zbiory winogron Francja 2012

Polecane posty

Gość Winogronowa

Witam, Poszukuję osobę chętną do pracy przy zbiorze winogron,sama jestem zainteresowana takim wyjazdem ale nie chcę jechać sama:) może jest ktoś w podobnej sytuacji? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpodobnejsytuacji
Skąd jesteś? Jedziesz przez pośrednika? Ile płacą? Jakie koszty (ile muszę mieć przy sobie, aby wyjechać)? Na ile miesięcy jest wyjazd? Napisz coś więcej, bo też bym chętnie wyjechała na jakiś czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie bala ale zycze powo
dzenia, a znasz francuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
winogron byś sie bała czy samego zbioru? Czy ty uważasz ze zbierając winogrona trzeba do nich mówić po francusku? jak sie tak boisz to siedz na doopsku w 4 ścianach i sie nie udzielaj bo sie srac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie bala ale zycze powo
co za wstretna chamka i prostaczka :D balabym sie, ze to burdel jakis bedzie a nie zbeiranie winogron 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej,
też chętnie wybrałabym się na takie winobranie i jestem w podobnej do Ciebie sytuacji- szukam kogoś kto mógłby mi towarzyszyć. Wprawdzie znalazłam już w miarę ciekawą ofertę (wyjazd okolice Dijon, na ok. 20 dni, 8 euro netto za godz.)- ale chętnie zapoznam się też z inną ofertą:) Sezon na winogrona powoli się zaczyna i szkoda by było przegapić taką okazję (na zarobek i ciekawe doświadczenie:) Odpisz jeśli jesteś nadal zainteresowana, wymienimy się wówczas mailami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
chamka i prostaczka to cie robiła, jak sie tak wszystkiego boisz to siedź na dupie w 4 ścianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winogronowa
Cześc Hej:) Bardzo fajnie że się odzywasz,dziękuję,bo bałam się że nie znajdzie się już nikt właśnie taki jak Ty:) Wiesz,tak naprawdę nie skupiłam się tylko na winogronach ponieważ owoców jest wbród:) Jesli jestes nadal zainteresowana/y to odezwij się proszę do mnie. mój mail: lyczik@yahoo.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×