Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eldorrradddo

Liposukcja brzucha

Polecane posty

Gość eldorrradddo

Czy ktoś może poddał się liposukcji brzucha i może mi powiedzieć czy prawdą jest że po zabiegu tłuszcz lubi odkładać się w innych miejscach we wzmożonym tempie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@
Ja też jestem tego ciekawa... Że odkłada się w innych miejscach to wiem, ale nie wiem czy nadrabiajac ubytek odessanego tłuszczu czy dopiero jak się przegina z jedzonkiem... W końcu jakbym odessała się cała i jadła za dużo to gdzie mi się to odłoży? Na gębie i stopach?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo takkkk
szczegolnie na paluchu !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć na uwadze, że liposukcja nie jest zabiegiem, który odpowiada za "schudnięcie". Bez zmiany nawyków żywieniowych liposukcja nic nie da, bo tłuszcz z powrotem się pojawi. Ja robiłam operację u dr Jędrys i od razu miałam wyjaśnione, że to tylko zabieg wspomagający. Po nim trzeba szczególnie zwracać uwagę na swój tryb życia i na to, co się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Robilam zabieg liposukcji na brzuch i uda, miałam bardzo duży problem ze schudnięciem. Zabieg wykonałam u dr dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie. Zabieg przebiegł w miarę spranie i pod znieczuleniem. Efekty widoczne sa juz po zabiegu , a całkowite po kilku tygodniach, oczywiście trzeba równiez stosowac się do diety i cwiczeń. Teraz po 3 mś osze dwa rozmiary mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina

Od kiedy zdecydowałam się na liposukcję brzucha czuję, że wróciłam do siebie. Po trzech ciążach nie mogłam poradzić sobie z sadełkiem wokół talii, stąd wizyta u dr Pabiańczyka i późniejszy zabieg. Bardzo cieszę się z podjętej decyzji - nie było tanio, ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×