Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rekrutująca się

mam dzisiaj rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko sprzedawcy - dajcie jakieś rady

Polecane posty

Gość rekrutująca się

jak w temacie, sklep z ozdobami do domu (kwiaty, wazonty, zastawy itp itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcdscsd
umyj zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekrutująca się
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo estetyczna praca.. może zadbaj o dodatki do stroju:) dobrze dobrany strój z dodatkami sprawi że pierwsze wrażenie będzie odpowiedznie i pracodawca pomyśli że masz gust a to w takim sklepie jest podstawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekrutująca się
malenka - to fakt. ale najbardziej boje sie samej rozmowy :( zalezy mi strasznie na tej pracy a do tej pory pracowalam tylko w telemarketingu. :( poza tym jestem studentka i nie wiem jak dobrze sie zareklamowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ente
moga Ci kazac np udekorowac stol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekrutująca się
no właśnie :) lepiej zawczasu coś popatrze na internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ente
moga tez chciec zebys ich przekonala do kupna czegos, na pewno beda pytac o trudnego klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoWeteranrozmów
Przygotuj się na pewno na scenkę sprzedażową (u mnie prawie na żadnej rozmowie w sprzedaży była, w 90% z udziałem długopisu), na pytanie o obsługę klienta: co zrobisz aby przyciągnąć klienta, jak obsłużysz klienta, aby chciał wrócić itd. Cechy osobowości: pozytywne i negatywne. Pytali mnie też jaką najdziwniejszą lub trudną sytuacje z klientem miałam w dotychczasowym swoim doświadczeniu. Które miejsce pracy wspominam najmilej? dlaczego chce pani pracować własnie u nas? dlaczego lubi pani pracę w sprzedaży? co jest takie w pracy w sprzedaży, że chce Pani aby to była pani ścieżka kariery? co Pani robi, gdy klient wchodzi do sklepu? czy udało się pani w którymś z miejsc pracy wprowadzić coś innowacyjnego? co Pani zrobi, gdy nie uda się Pani wypracować targetu (zakładając, że udało się to Pani tylko w 20%)? Oj dużo tego było, a ja nadal bez pracy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnila
szkoda że wcześniej nie mogłam odpisać, bo pewnie już poszłaś. Jeśli chodzi o rzeczy typu sprzedaż długopisów itp to może już to wiesz ale dobrze jest widziane jak podajesz cechę takiego przedmiotu i wymyślasz jakąś potrzebę klienta którą dana cecha zaspokoi, np. długopis jest niebieski czyli dobrze jest nim podpisywać dokumenty żeby później odróżnić oryginał od xera, ma przezroczystą obudowę to np. student może sobie ściągawki włożyć. Wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×