Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość je taime mon amourrrrr

Ukryta miłość TV4 17.00-19.00

Polecane posty

Gość je taime mon amourrrrr

Już mi sie podoba ten nowy serial :) No i Gabriel Soto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ma długą sukienkę
:) do samej ziemi, dlaczego zawsze w telenowelach wszyscy wyjeżdżają do miasta, obsada podobnie, ksiądz, służąca, kochanka, zły właściciel ziemski, dramat: wypadek, krzyk, lament, perke , perke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiona wersja argeńtyńska
Maria, dziewczyna mieszkała w Andach na wsi, chodziła na lekcje gry na na wiolonczelii, też ją prześladował ją szef, u którego pracował jej brat Rafael, ucieka do miasta, mieszka z Felicją, która jest prostytutką,szuka pracy, zaczyna jako kelnerka w klubie podejrzanym, jest molestowana przez Linaresa, którego bije w twarz, ten z zemsty oskarża o kradzież portfela, Karlos ratuje ją, dziewczyna zmienia pracę, zostaje służącą w domu Aroczów, pani Amelia i Keta to dwie żmije, które krzywdzą ją, pewnie w meksykańskiej wersji też będzie dziecko, chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amourrrrr
ej nie zdradzaj zakończenia :P wkurza mnie ta kieca do ziemi :O i aktorka... o ile mogłam ją przebolec w Morzu Miłości jako "syrenke" i do tamtego faceta pasowała...o tyle nie jest ona ani piękna, ani świetna aktorsko. Wydaje mi się,że to wręcz gwiazda jednej telenoweli (Zuria Vega czy jakos tak). Już chyba Maite Peroni lepsza. Szkoda,że nie dali na główną tej rudej z Kiedy sie zakocham( Silvia Navarro), chciałabym ją zobaczyć dla odmiany nie jako bizneswoman tylko własnie prostą dziewczyne z prowincji :) albo mogli juz nawet dać tą z Ewy Luny albo Osaczonej. Tyle jest pięknych kobiet. Co do facetów, to lubię Gabriela Soto, ale ten drugi to dopiero ciasteczko (ten sparaliżowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccytyyy
te tasiemce sa ostatnio na jedno kopyto zawsze biedna baba sie zakocha w bogaczu nudne juz to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patricio jest przystojny
:), w tamtej wersji był pilotem, na imię George, też zakocha się w niej, chodził później, ale umarł, bo był dawcą szpiku dla swojej siostry Jenny, Maria traci dwóch ojców, spędza kilka lat w więzieniu wrobiona w postrzelenie Jessiki podczas kręcenia filmu, Kate zamienia naboje, kobieta przeżyła, ale jest kaleką, synek Karlto zostaje porwany i zaginiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w piątek nie było, do poni
edziałku hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amourrrrr
teraz bedzie tylko jeden odcinek dziennie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senioritka Pretty Girl YT
Tez sie wkrecilam w serial nawet ujdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcfghd
teraz 2 odcinki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiedzcie mi
dziewczyny JAK można mieć takie piękne włosy jak ta Luciana??Po prostu nie znajduję słów, żeby je opisać, w życiu nie widziałam piękniejszych, ani w TW, ani w necie, ani tym bardziej w realu....Niemożliwe wręcz,że takie włosy są naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta czarownica wkurza
mnie , to babsko zazdrosne o Lucianę chce pieniędzy, ubiera się jak chłop, marynarka i spodnie czarne kiedy piękniś wstanie z wózka? niech zakocha się w nim pielęgniarka seksowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odechciało mi sie oglądać
ten serial jak dowiedziałam sie, że Patricio umiera na końcu nie zaznawszy szczęścia i w ogóle beznadziejnie będzie sie tam działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfanka luciany fanka violet
ten piękniś 😍 on jest ładniejszy niż Rodrigo... ah chciałabym faceta jak Patricio 😍 co oni wszyscy widzą w Lucianie? ona jest przeciętna żeby nie powiedzieć brzydka :O ładne to były : Ruby, Grzesznica, Diana (osaczona), Perla (Sciezki miłości) i kilka innych. Zuria Vega jest brzydka!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuracjuszka beskidzka
Nie można powiedzieć że Luciana jest brzydka, brzydka to jest np. Brygida, jest normalna, przeciętna, nic nadzwyczajnego ale nie jest brzydka. Violeta nie pasuje na koleżankę Luciany, za stara i "zjechana", taka pudernica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam ten serial na dvd kontakt alors23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×