Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusinka :):):):)

cień na teście ciążowym.. POMOCY..

Polecane posty

Gość mamusinka :):):):)

Witam.. zrobiłam dziś 2 testy ciążowe.. pierwszy z porannego moczu a drugi przed chwilą.. Przy piewrwszym teście zaniepokoiło mnie to że po chwili jak wziełam test do ręki i poruszałam nim góra dół.. tak że światło padało pod innym kątem zauważyłam tam cień drugiej kreski.. później popatrzyłam pod słońce i nadal widać taki malo widoczny cień drugiej kreski.. dlatego otworzyłam drugi test i zanim go zrobiłam poogladałam go sobie tak samo jak ten pierwszy już po zrobieniu czyli pod słońce, pod różnym kątem i nic nie było widać.. dopiero kiedy go wykonałam powtórzyło sie to samo.. czyli ledwo zauważalny cień przy kresce ciążowej.. czy ktoś miał podobnie? do okresu jeszcze ok tygodnia.. dodam że w czerwcu poroniłam w 5 tygodniu ciąży, ale wiem że hormon spadł już po poronieniu bo robiłam z miesiac temu test własnie zeby zobaczyc czy nadal jest pozytywny i sladu drugiej kreski nie było.. czy ktoś miał podobnie jak ja i był w ciąży?? proszę tylko o powazne odpowiedzi.. wiem że moge iśc na bete itd.. ale nie chce tym razem sie za bardzo ze tak powiem napalać bo przy tamtej ciąży tak robiłam i niestety stało sie co sie stało.. ciekawi mnie tylko czy ktoś miał podobnie jak ja z tymi testami.. i jaki był tego efekt końcowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja miałam tak samo tylko że ja robiłam test w dniu spodziewanej @ i wyszedł ledwie widoczny cień,mąż nawet tego nie widział.Kilka dni później powtórzyłam test i wyszła druga bardziej widoczna kreska:-) i Teraz jestem w 12tyg ciaży.A więc u Ciebie moze być podobnie tym bardziej ze jestes jeszcze przed @.Trzymam kciuki:-)Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu jutro zrobilabym jeszce raz test z porannego moczu, jezeli sytuacja sie powtorzy albo idz do gin albo poczekaj do dnia okresu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka :):):):)
bardzo pragne drugiego dziecka.. bo jedno juz mam.. i chciałabym żeby to była faktycznie druga kreseczka.. ale nie chce sie napalać tak jak wcześniej.. choć i tak pisząc ten post juz zaczynam to robić.. na wszelki wypadek wszystkie paści na bok odłoże.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dokładnie tak samo ta druga kreska była bardzo słaba prawie że nie widoczna byłam pewna że nie jestem w ciąży ale jednak. jeśli na drugim teście tak samo Ci wyszło jesteś w ciąży :) gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka :):):):)
ale ginekolog chyba az tak wczesnej ciąży nie wykryje? chyba ze sie myle.. poczekam najwyzej 2 dni.. i zrobie test raz jeszcze.. bo ponoć poziom HCG w ciagu 48h bardzo wzrasta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tak być że lekarz nie wykryje ciąży bo może na to być za wcześnie powtórz test za kilka dni najlepiej z samego rana jeśli wyjdzie znowu ta druga kreska jesteś w ciąży wtedy zapisz się spokojnie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfhdgnfg
Może idz na betę ??? To powinno jasno wyklarować sytuację. Ja też miałam cień na teście, następnego dnia zrobiłam drugi test też był cień ale ciut jeśniejszy-albo pierwszy test ciemniał z czasem. Trzeciego dnia była tylko jedna kreska. Wszystkie próbki były z porannego moczu. A robiłam kilka dni przed snodziewaną miesiączką. Byłam przerażona bo na wszystkich forach czytałam , że nawet cień drugiej kreski to ciąża a u mnie byłaby nieplaowana. Ale okazało się , że nie jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........................caAB
ja mialam takie cienie ;) i ciaza byla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka :):):):)
przy wczesniejszych staraniach jak robiłam test ( tylko w dzien spodziewanej miesiaczki) to druga kreseczka tez wyszła nie wyraźna ale juz taka bardziej różowawa.. w tym przypadku jest tylko ciemniejsze miejsce.. taki typowy cień.. a w kazdym innym miejscu biało.. oczywiscie poza tą pierwsza kreska.. która jest mocno rożowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz umre na zawal
ah jestem w identycznej sytuacji i tez po poronieniu w czerwcu... wlasnie zrobilam test chociaz okres powinnam miec w czw dopiero. zrobilam bo sie dziwnie czuje i kreci mi sie w glowie + zapachy fuj, poprzednim razem bylo to samo. mega sie boje, cien kreski jest. dzisas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka :):):):)
ja już sama nie wiem.. a może sobie wkręcam że coś tam jest.. teraz już nawet nie wiem gdzie te testy położyłam.. chciałam sobie zdjecie zrobić i zobaczyc czy na aparacie by cos w ogole uchwyciło.. ale gdzies juz te testy posiałam..tzn podejrzewam o to mojego małego.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak wczesnej ciaży
lekarz na bank nie wykryje, najlepiej iść do gina ok. 7-8tygodnia :) ja byłam w 6. i był tylko pęcherzyk i ciałko żółte (czy jakoś tak). Pierwszy test robiłam 2 dni po spodziewanej @ i druga kreseczka wyszła ledwo zauważalna, po południu tego samego dnia powtórzyłam i już była lepiej widoczna. A teraz jestem w 28 tygodniu i czekamy na synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniowa^^
tzn że jest cień szansy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka :):):)
zrobiłam 3 test :D innej firmy i druga kreska jest nieco wyraźniejsza.. a miałam sie nie napalać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatika93
Ja zrobiłam test (ale nie z pierwszego moczu) w dniu spodziewanej miesiączki. Była jedna kreska. po tygodniu nie miałam okresu i zrobiłam znowu test, były już dwie wyraźne kreski. Teraz jestem w 17tc. Prawdopodobnie jesteś w ciąży, więc dbaj teraz o siebie! Odpoczywaj i nie przemęczaj się. Najlepiej jakieś prace zostaw partnerowi. Z ciążą po poronieniu trzeba konkretnie uważać. Będzie wszystko dobrze :). A! No i oczywiście leć do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatika93
Po poronieniu bardzo łatwo można zajść w ciążę, bo macica jest przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka:):):):)
w sumie za tamtym razem również nie było ciężko o 2 kreske.. bo juz przy pierwszym cyklu starań sie udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatika93
Rzeczywiście się nie napalaj, ale w tym okresie, kiedy nie jesteś pewna, a na lekarza jest jeszcze za wcześnie, uważaj na siebie. Pierwsze tygodnie są decydujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka:):):):)
będe sie starać.. choć przy małym dziecku to trochę trudne kiedy mały mówi ,, mama ja chce na opa" :) oczywiscie potrafie odmówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka:):):):)
byłam jednak na Becie dziś.. za 2 godzinki wyniki.. zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka :):):):)
10,2... sama nie wiem co myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja na tescie miałam ledwo widoczna pod światło kreskę, to był cień cienia kreski :))) dzis ten cień kopie mnie mocno w brzuchu :)) za 1,5 mies poród :)))) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat z 2012 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy ja zrobiłam test 4dni po terminie @ to były dwie wyraźne kreski a nie jakies cienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj zrobilam rano test i wyszedl cien, jestem w 10 dniu fazy lutealnej @ powinnam miec jutro albo po jutrze. No i teraz pozostaje czekac, jutro powtorze test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to moja wypowiedz. Dzis powtorzylam test i kreska jest juz ciemniejsza i pewnie za jakies 4,5 dni dorowna kolorem kontrolnej. :-) W pierwszej ciazy tez mi najpierw cien wyszedl a potem coraz ciemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja prawie niewidoczna kreseczka właśnie siedzi koło mnie w foteliku :D Powodzenia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×