Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lata 90

Lata 90- z czym Wam się kojarzą?

Polecane posty

Gość lata 90

Wpisujcie wszystkie skojarzenia jakie przychodzą Wam na myśl - może to być coś związanego z muzyką, filmami, które w tamtym czasie powstały, jedzeniem, stylem ubierania, wszystko co przyjdzie Wam do głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec rodzenia się porządnych
kobiet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lata 90
No ludzie, trochę kreatywności! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=7xrU5BxaPWo Z wszystkim co w linku powyżej :) Najlepsze lata życia, cudowne kreskówki(Simpsonowie, Rocko modern life, Świat wg. Ludwiczka), godziny zabaw, koraliki na szprychach od roweru, pisemko "Już czytam" (12.1998r wyszedł oststni numer. plakałam). Jednym słowem PRL pomieszany z Ameryką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofjeo
z wsią, świeżo wywieszonym praniem na podwórku, bieganiem za kurami i chowaniem się w polu kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torcik z malinką
Kojarzy mi się to z moim osiedlem, blokiem, placem zabaw... Już tam nie mieszkam, ale w pamięci nadal tkwią te wspólne zabawy- w chowanego, łapanego, podchody... Gumy kulki :) Gra w gumę, bieganie po działkach i bawienie się w "bazy". Dużo wspominać i wymieniać. Po prostu jak to dzieciństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirvana, tanim winem
rozmowami po swit, nieskonczonymi mozliwosciami, jakie staly u prgu 'doroslego' zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja parę dni temu odwiedzilam miejscowość do której jako dziecko jeżdzilam na wakacje przez trzy lata z rzędu. Oststni raz byłam tam, kiedy miałam 7 lat, czyli 15 lat temu, ale, mimo to, dokladnie pamiętalam jak gdzie dojść. Zdałam sobie sprawę jaka jestem stara - przez ten czas doszło tam mnóstwo nowych domów, a drzewa, które kiedyś były cieniutkimi gałązkami, dziś zą potężnymi, wysokimi drzewiskami... Mimo wszystko cudownie było tam pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodand
z wolnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzennnna
z romansami i podrywajacymi robotnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladiolla-
z oplateniem panstwa przez KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasdf
Z aferą ART-B. I Bagsikiem w Izraelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham lata 90 ;-)
1. segregatory i kartki do nich, najlepsze były z zespołami typu spice girls czy just 5 2. karteczki do notatniczków, takie kolorowe i pachnące 3. polonia 1 - bajki takie jak mój kochany generał daimos, telenowele oraz telezakupy - zawsze marzyłam o sophisto-twiscie do włosów ;-] 4. pierwsze stacje z kablówki, oczywiście anglojęzyczne, viva (byłam w szoku że cztery trójkąciki oznaczają litery :-P) czy carton network 5. buty na koturnie, takie jak spicetki nosiły ;-] 6. kolorowe topy, pępek musiał być na wierzchu :-P 7. muza, boysbandy, girlsbandy, eurodance 8. kolorowe pasemka na włosach, warkoczyki Hmmm, rozmarzyłam się ;-)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oststnio oglądałam stoisko z zabawkami i z niepokojem stwierdziłam, że w moim dzieciństwie były fajniejsze zabawki. Lalki bobasy bardziej przypominały prawdziwe (uwielbiałam ogladać reklamy zabawek), popularne były dość realistycznie wyglądające barbie, a nie jakieś wielkogłowe upiorne dziwactwa, a mój brat miał action mana z wypasionymi dodatkami :) Dobrze, że chociaż frugo wróciło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morraima
kupne soki i napoje to sam cukier i chemia -ja nie tykam tego gowna a ich producenci to skurwiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIsliia
soczki Orange z Niemiec różowe dresy dla dziewczynek z Myszką Miki - marzenie prawie każdej dziewczynki plastiki - plastikowe sandałki blok rysunkowy w teczce z rączkami, które się zawsze urywały ciepłym chlebem z piekarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIsliia
jeszcze Fasolki i magnetofon jamnik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIĘKNA MUZYKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zawsze sexy
kocham lata 90 ;-) 2012.08.28 -dopisuje jeszcze że z gumą do żucia Turbo, Huba buba.Piwem EB, piosenką: Coco jambo, filmem: ''Chłopaki nie płaczą'', ludzie też byli lepsi- fajnie to powspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guma turbo i napój "kaskada" o i wafelek kukuruku. Hehehehe...to były czasy....dzieciństwo...beztroska......eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Młodość, marzenia, nadzieja - Czas płynął wolniej - Ludzie jeszcze nie zepsuci tak jak teraz - Fajna muzyka i filmy - Kasetowe walkmany i jamniki, magnetowidy VHS - Zdrowsza żywność - No i niebo było jakieś takie bardziej błękitne - Słońce świeciło takim fajnym radosnym blaskiem, napawającym optymizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze w miarę wszędzie dało się dojechać PKP albo PKS'em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z serialem "Z Archiwum X" ehh to były fajne czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×