Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Cieszę się, Fajansówko, że rozumiesz, jaki jestem :classic_cool: ­ Cieszę się również, że jesteś łaskawa und wyrozumiała :classic_cool: ­ Na zakończenie powiem, że spadł u mnie śnieg (a właściwie śnieżek, no ale to zawsze coś) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy się z nią umówisz?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy się z nią umówisz?
a kiedy mnie wreszcie wyruchasz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy się z nią umówisz?
już czas stracić prawictwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Fajansełe.. kiedy się umówicie?? :classic_cool: ­ toz to pytanie namber łan na tymże topiku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedy..jesteśmy
no to kiedy?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej dupa z uszami
:classic_cool: ­ taka okazyja Ci miga koło nosa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boś nieogar
ale to już nie raz sobie wyjaśnialiśmy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a Ty taki nieogar
:D :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet potrójny
doprawiony ironią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironii nie wyczułem :( Ale w sumie to dobrze, bo by znaczyło, że z tym nieogarem nie było na serio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przebiegu rozmowy wynika że pasowałoby również zamiast nieogar to nieogier.... xxx w kazdym razie szukam kogos i może ten ktoś być na tym topiku więc zadaje otóż pytanie: czy tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie na bank nie szukasz
więc mnie nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytam czy nie ma tych których nie szukam tylko czy są ci których szukam...być może nie wyraziłem się dosć jasno i stąd ta pomyłka 😴 xx a tak btw skąd wiesz że to nie o ciebie chodzi? może wlasnie tak się sklada ze szukam tu tych których tu nie ma? :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy więc nadzieję, że ten jasnowidz okaże się dobrze wychowany :classic_cool: ­ PS. Chodziło mi o pierwszą część Twojego postu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , pierwszą część wypowiedzi? hmm...to nie bardzo rozumiem, bo twoja ewentualna nieogarowatośc tudzież nieogierowatość nie znajduje się w kręgu moich zainteresowań, ani bliższych ani dalszych. xxx dobra to czekam na info , z góry dzięki, jakby ktoś wiedzial, tzn ktokolwiek widział ktokolwiek wie to czekam na info odnosnie tej osoby...... a teraz czesc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michau co Ty ćpałeś dzisiaj?
pewnie majeranek :classic_cool: ­ Się pŚp nie interesuj się bo kociej dostaniesz i wiesz co bedzie :classic_cool: ­ a Faja jak zwykle kozaczy, gdy ma kogoś kto go poprze :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafeterii nie problem mieć kogoś kto cie poprze... xxx a w kwestii cpania...jestem zdacydowanym przeciwnikiem takich rzeczy. ewentualnie moglbym byc za maryska ale na mnie zle dziala, nie moge teg palić, trzy razy probowalem i jakas reakcja jest niewlasciwwa:O frajda 0/10/.dlatego skoro ja nie moge to inni tez maja nie miec z tego frajdy chujki ...ale o cyzm to mówiliśmy? hm mialem coś zrobić i tym zarzutem cpania tka mnie zbulwersowalas ze teraz zapomnailem a to bylo dosc istotne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wiem, mialem spierdalac do domu bo 18 zerkne tylko na plan dnia... 1. obcowanie intelektualne z shatynem i wawcią na wyborach.../odhaczone 2.poczukac zaginionej osoby na fajansiarzu..../ odhaczone xxx tak że na mnie czas, do kiedys, pamietajcie ze macie czas do 22:22, sekund nie licze, dam wam fory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest nawet 59 sec. w tym czasie można wiele zrobić. pomyslcie ile w tym czasie moglibyscie zrobic rzeczy!!!! przy odpowiednim treningu pod okiem mistrza pewnie daloby rade naciaganc wiadomo co na wiadomo co... zzzz a wlasnie!!! chcialbym aby ktoś obliczył dokladnie procentowo jaki czas z mojego zycia spędzilem na odświeżaniu kafeterii:classic_cool::O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×