Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość fajansfanka

Fajansu, jesteś? 😭 daj głos, gdyż wyczuwam, iż Ty i ja jesteśmy sobie przeznaczeni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiasz
ŹDZIEBKO :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfanka
czarniutki, milutki Fajansu, gdzieś jezd 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiasz
Przykro mi, ale wolę polnego futrzaka :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfanka
przy odrobinie samozaparcia i wyobraźni mogłabym się nawet i przeobrazić w tego polnego futrzaka 😭 ale co w zamian :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec z rozmowami
telefonicznymi 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfanka
niestety, limit kwoty przyznanej w ramach doładowania uległ wyczerpaniu 😭 ps. mam pomidorówkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfanka
no cóż, coś kosztem czegoś 😭 :D zresztą skąd możesz wiedzieć, Wy mężczyźni jesteście tacy ślepi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawda, nie mam dobrego wzroku :O Mam przeczucie, że teraz fajansfanka jest jakby mi bardziej znana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfanka...
nie dziękuję, nie jestem do niego aż tak przywiązana :classic_cool: Jezu, już nawet nie pamiętam jak się nick zaczernia 😭 co ten brak kafe robi z czlowieka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fajans Jarka" - jak uroczo :D:classic_cool: Długo Cię nie było na kafe? Taje, nadrabiam wózkiem, którym wyczuwam przeszkody :classic_cool: Pozdrawienia dla Prawdy z zupą :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiasz
Oczywiście pozdrawiam środkowym palcem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sułtan kosmitów
fajans, zdradź mi sekret jak to robisz, że wszystkie loszki dosłownie piszczą na Twój widok? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ze to tak ujmę w sobie :classic_cool: coś z legendy :D :classic_cool: ze 2 lata minęło jak z bicza strzelił 😭 o, już wyobraziłam sobie Ciebie jako paraolimpijczyka zmagającego się na wózku w biegu z przeszkodami 😭 pozdro dla wszystkich wraz z podziękowaniami, bo to mój pierwszy samodzielny top 😭 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajans (dziwnie mi się to pisze :classic_cool:) Coś z legendy? Nie bądź taka i powiedz coś więcej! W tym jaki miałaś nik 😴 Albo chociaż czy się znaliśmy :classic_cool: Sułtan Po prostu poznałem SEKRET 😴 A na serio to raczy tylko jedna użytkowniczka jest tutaj piszcząca :D I jest nią Fajans :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolisz pisać Jarku? :classic_cool: :D no, że fajans Jarka --> Jarek --> legenda kafe 😭 raczej nie znaliśmy chyba, że hasałeś po uczuciowym :classic_cool: ale przecież zawsze możemy się poznać 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, racja, zapomniałem; uwielbienie pojawia się przed poznaniem :classic_cool: Nie byłem pewien o którego Jarka chodzi :D Teraz rozumiem :classic_cool: Po uczuciowym nie hasałem, byłem tam raczej rzadkim gościem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz przez to powiedzieć, że wraz ze wzrostem poznania spadnie moje uwielbienie Twojej osoby? 😭 :classic_cool: Jarek jest tylko jeden :classic_cool: no, może dwóch :classic_cool: no to tak jak ja tutaj, nie żebym tam jakoś bardzo hasała :classic_cool: ale jednak coś nas do siebie przyciągnęlo 😭 (tzn wiem, że to ja Ciebie czy tam raczej moja pomidorówka :( :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest też prawdopodobne, ale chodziło mi o to, skąd Twe serduszkowe uwielbienie, skoro mnie nie znasz :classic_cool: Pomidorówka istotnie ma dużą moc przyciągania. A umiesz i lubisz sprzątać, prać, zmywać i prasować? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×