Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarrah jessica parker

Co ile farbujecie odrosty?

Polecane posty

Gość gość
Słyszałam własnie dużo dobrych opinii na temat tego salonu. I tak sama sobie mysle czy nie zmienic czegos w swoim wyglądzie na jesień. A która fryzjerkę polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Sylwia jest ok. Ale to wszystko zalezy od Ciebie. Dla mnie jest zdecydowanie najlepsza ale nie mam tez porównania do Pani Anety bo od samego poczatku zapisalam sie do Pani Sylwii i tak zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie też mam potrzebę zafarbowania bo widze juz przebłyski siwulców. Nie wyglada to dobrze. Jak myslisz długo bede czekac na umówienie sie do nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodzę do salonu Dorothy na ul. Zimnej 2. Pamietam ze kiedyś stosowałam te kosmetyki- jako szampony, odżywki do włosów i byłam zadowolona, wiec z ciekawości poszłam sobie do tego salonu. I tak juz zostało. Naprawde super salon. Tu juz mamy konkretną jakość i farb do włosów i samego jej zrobienia, nałożenia. Ja jestem happy ze trafiłam na taki salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie coś zmienić na swojej głowie to jest salon godny polecenia http://www.dorothystudio.pl/ Ten i tylko ten. Naprawde tak jak ja chodziłam juz do róznych salonów tak ten dla mnie jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz powoli mam zamiar schodzić ze swoich farbowanych włosów do normalnego koloru. Na szczęście odrost nie jest tak bardzo widoczny, ale zastanawiam się czy nie iść do salonu Anna (http://fryzjeranna.com.pl/), w którym zawsze obcinam włosy, żeby sobie zrobić sombre, albo coś w tym stylu, ze nie mieć wielkiego odrostu i zeby to w miarę naturlanie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam nad keratynowym prostowaniem wlosów, i tak chyba skoropolecacie ze jednak Staudio fryzur jest fajnym miejscem to sama sie z chęcią własnie tam wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka też chodzi własnie do Strefy fryzur i bardzo sobie chwali wiec na pewno to jest prawdą co piszesz ze to naprawde super miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze ze dla mnie najfajniejsze i najlepsze fryzjerki są w Galerii Herbewo w Strefie fryzur. Dla mnie to taki numer jeden jesli chodzi o salon, podejscie do klienta, doradzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz też zaczełam bardzo zwracac uwagę na to jakie kosmetyki do stylizacji włosów używam. Sama teraz kupuje Osmo - kosmetyki o ktorych dowiedziałam sie w salonie Dorothy Studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Wami. Przyznam ze dowiedziałam sie o tym salonie od mojej przyjaciołki która tez tak zupełnie testowo poszła na koloryzacje. I teraz chodze ja i polowa naszego biura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sama tez sie na coś takiego zdecyduje, zwłaszcza ze zalezy mi na tym aby moje wlosy były naprawde w dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Którą z fryzjerek polecacie jesli chodzi wlasnie o salon Strefa fryzur ? W biurowcu Herbewo do której warto sie zapisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem jedno, odkąd zmieniłam salon na profesjonalny - Dorothy na Zimnej 2 i wiem ze nawet jak bede robic dekoloryzacje to moje włosy sie nie zniszczą, nie bedą sie łamać i wypadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tam chodzę i tutaj własnie też mozecie zakupić bardzo dobre kosmetyki do pielegnacji włosów. Zresztą w tym salonie równiez pracują na najlepszych, wiec naprawde szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu chodze do salonu Dorothy na ul Zimnej 2. Spokojnie moge polecic właśnie ten salon na wszelkie cięcia i farby i to o cenie dużo niższej niż w innych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie też mysle ze warto wspomniec o takim salonie fryzjerskim http://strefafryzur.com/ Idealny dla mnie tak naprawde pod kazdym względem, zwłaszcza własnie jeli chodzi tez o cene. Szczerze polecam każdej z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama nie farbuje, chodze do salonu Dorothy w Warszawie na Zimnej 2 srednio co półtora miesiąca. Inaczej moje siwe włosy po prostu dały by sie mi we znaki i wszystko popsuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba musiałabym być ćiamajdą albo leniwą jakbym nie umiała sobie sama pomalować odrostów ..phi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie to podoba ale pod warunkiem ze jest to naprawde profesjonalnie wykonany zabieg. A jesli już sie na to decydujemy to polecam stronkę http://www.crazycolor.pl/ Ja chyba zaszaleje teraz z ciekawym kolorem na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Dorothy Studio są bardzo dobre ceny. Jak nie na Warszawe bardzo zachęcająca i powiem Wam ze nie wiem czy sie nie wybiore zeby sprawdzić te wszystkie dobre opinie na temat tego salonu http://www.dorothystudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmeleeon
To zależy na jaki kolor farbujesz włosy i jakiego są twoje naturalne. Mnie na przykład mój odrost (naturalny kolor - mysi :( ) na blondzie nie drażni, ale może to też zasługa tego że farba się ładnie utrzymuje i nie żółkną. Dobra koloryzacja też robi swoje, farbując się drogeryjną farbą zdecydowanie łatwiej coś zepsuć. Znajdź zaufany salon fryzjerski, ja jestem szczesciara bo trafiłam - do warszawskiego salonu Shake Your Head. Główny stylista - pan Grzegorz Duży to profesjonalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli raz trafi do dbrego salonu to potem nawet jest w stanie dojechać tam bo wie czego moze sie spodziewac i jakie to mogą byc dobre efekty. I całkowicie Wam rozumiem, bo sama własnie też bym tak robiła. A jeszcze jak dochodzi do tego dobra cena to mamy wszystko w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Warszawy to na pewno będzie to salon Dorothy Studio. Tutaj zapłaciłam naprawde niedużo za koloryzacje i co bardzo mnie ucieszylo to to ze panie pracuja na dobrych kosmetykach OSMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry fryzjer to taki, który potrafi dobrać odpowiednią i pasującą do konkretnej osoby fryzurę. Ja tam lubię jak fryzjer najpierw zapyta się mnie o moje oczekiwania, a później zasugeruje jakieś najlepsze rozwiązanie. Fryzjer powinien być artystą i musi potrafić zwizualizować sobie konkretną osobę w najbardziej pasującej fryzurze. Takie kobiety fryzjerki znajdziecie własnie w salonie Dorothy Studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesl zalezy Wam na odpowiedniej pielegnacji Waszych włosów to szczerze polecam kosmetyki marki Osmo. W Studio Dorothy w Warszawie fryzjerki pracują na tych kosmetykach. I naprawde jak dla mnie nie ma nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde trzeba wybrać sie do naprawde dobrej stylistki włosów, fryzjera. Ja polecam to miejsce w Warszawie Dorothy studio I tutaj zdecydowałabym sie na taką dużą zmianę koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×