Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masima

Czy wasze córki tez są

Polecane posty

Gość Masima

tak do was podobne? Oglądam zdjęcia i widzę że na starych fotach z mojego dzieciństwa stoi mała dziewczynka podobne ujęcie wykoałam własnej córce porównuje te dwie foty i są identyczne twarze tych dziewczynek. Jedna z nich to ja xlat temu a druga to moje córa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja bardzo, na niektorych
zdjeciach nie do odroznienia. Syn do ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werarera
u mnie jak patrze na zdjecia meza z dziecinstwa i zdjecia mojego starszego syna to sa niemalze identyczni ;P maly natomiast wdal sie w mamusie i ma podobne rysy do moich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak! ja piszę jako córka ale sama widzę że jestem podobna do mamy, a z wiekiem coraz bardziej nawet. I to pod względem charakteru i urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jako córa mych rodziców :)
raz słyszę, że jestem podobna do mamy, raz, że do taty, a najczęściej... "ty chyba nie nie ich" ;-) a z naszymi zdjęciami "nie dzieje się" tak jak z Twoimi, autorko :-) ale znam mnóstwo takich przypadków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
Paula nie mówmi nawet! Ja też się robie podobna do własnej matki,ale tylko troszkę-odrobinę-tak twierdze gdyż przytyło mi się a zawsze byłam mega szczupła. Mam już swoje lata-moja matka w tym wieku miała już nadczynność tarczycy-ja mam bliżej niedoczynności-taklekarz twierdzi Poza tym miała już nadciśnienie tętnicze-ja mam niedociśnienie. Mój ojciec miał ojca lub kogoś po swojej lini kto posiadł silne geny i ja te geny dałam córce-niestety moje są silniejsze i nie wiem czy którykolwiek facet przebiłby się ze swoimi. Moje rodzeństwo i ja jesteśmy po jedej lini ojca podobni zarówno z wyglądu jak i charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
ja jako córa mych rodziców :) no właśnie ja sie wiecznie nad tym zastanawiam Od czego to zależy że akurat dane geny do głosu dochodzą A ja tez znam mnóstwo rodzin w których każdy inny jest-zupełnie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
Jeszcze widzę podobieństwo do swoich kuzynek ale też po lini ojca Jednak moja mama nie przebiła sie z genami i mój mężczyzna chyba też sie nie przebił((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
A jak tak bardzo marzyłam by mieć jedną inną w rodzinie! Taką jak nie swoją! Taką perełkę nie podobną do mnie... A tu masz od pokoleń stale to samo i nikt tego nie przełamie(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
Ciekawe to jest zjawisko Mówię wam Wszyscy mniej więcej wyglądamy jak sklonowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
Kuzyni kuzynki ciotki -wszyscy ten sam kolor oczu ten sam kolor włosów podobne rysy te same nosy usta brwi -Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41582525
u nas tez..ja mam dwie cory jest roznica niestety dlanich niestety rzecz jasna 21 lat...i sa identyczne mlodsza wyglada jak starsza... dodoatkowo jak mlodszabyla malutka okolo pol roku byla podobna do swojego dziadka tzn do mojego taty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41582525
a kochane moje powiedzcie mi czy takie geny jak ta syutuacja zalezy tez od genow rodziny? u mnie w rodzinie rodza sie same kobity..czym to spowodowane jest?? ii czy da sie zaplanowac plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
To ja specjalnie bruneta naturalnego szukałam -myślałam będzie miał sile geny I z niebieskimi oczami-żeby przełamać brąz na który jesteśmy skazani od pokoleń Pamiętam jak mój eks nie pofarbował odrostów i się przytulałam do niego zauważyłam to i pytam:farbujesz włosy? a on :a nie wiedziałaś? Matko ale byłam rozczarowana! Ale mój obecny nie farbuje Ja jestem blondynką on czarny dziecko powinno byc rude a tymczasem jest jasna blondynka o czarnych ślepiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41582525
masima a powiedz mi bo widze ze kumata jestes:P:P w tych sprawach xdxd jezeli dwoje rodzicow ma ciemny blad wpadajacy w jasny braz wlosy i jedno z rodzicow ma brazowe oczy a drugie zielone to malenstwo jakie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
Co do płci to nie wiem ale w mojej rodzinie przeważają mężczyźni a ja jednak córę urodziłam Słyszałam że to od czasu zapłodnienia zależy U mnie to się zgadzało-choć juz nie pamiętam jak to było((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41582525
szkoda....bo chcialam sprawdzic jak to zcorkami jest...bo zaduzo bab u nas :p jak jakaz z was zna metode zaplodnieniaplci to chcetnie poczytam bo ztych internetowych to guzik rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jako córa mych rodziców :)
O ja też się zastanawiam z tą płcią, bo np. i u mnie i u narzeczonego w rodzinie prawie w każdym rodzeństwie jako pierwsza urodziła się dziewczynka. Jak ja zajdę w ciążę to pokocham bez względu na płeć, ale po prostu wydaje mi się że pierwsza będzie dziewczyna i ciekawi mnie czy to w ogóle jest uzasadnione Z tego wszystkiego nawet mamy już wybrane imię dla dziewczynki, mimo że dopiero za jakiś czas zaczniemy starania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
No to od siły genów zależy No pamiętam jak przyjechała znajoma ze swoim facetem ona blondyna o jasno zielonych oczach a on brunet o czarnych oczach Dziecko mają jasny blond o jasno zielonych oczach-ona miała silne geny a on odpadł!)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41582525
to zyczymy owocnych staran a jakie imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41582525
to jak zta plcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
Wiem że jak szybko dochodzi do zapłodnienia to chłop będzie a jak długo to baba. Ja się chyba tuż przed ciotką bzyknełam-jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41582525
a cholera wie ja slyszalam ze na odwrot w sumie to roznie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
Pamiętam jak mi wróżka kiedys powiedziała że będe córkę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41582525
nie lubie wrozek xdxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
Czy miałam dostac ciotkę i nie dostałam w końcu... Sleroza-nie pamietam Wiem że zanim sie dowiedziałam to ho ho Jeszcze trochę i własna przyjaciółka by mi powiedziała że w ciązy jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masima
Ja tez nie lubię-to tak przypadkiem Ona móiła że wyjdę za mąż za 40lat starszego biznesmena i nie będe pracować potem on zginie w wypadku samochodowym i zostanę sama. Zgroza!! Szukałam młodszego faceta-nie wiem ale mam nadzieję że to sie juz nie prawdzi bo musiałabym wyjść za staruszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41582525
ciekawe jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×