Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda2013

Fotograf

Polecane posty

Gość młoda2013

Hej jestem z Częstochowy. W przyszłym roku bierzemy ślub. Poszukujemy fotografa, którego zdjęcia powalają z nóg ;). Możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto grubi
ja ci takie moge zrobic, na wigilie mam dostac lustrzanke to do twojego wesela zdaze sie nauczyc robic superowe fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej poszukaj ogólnie w google wpisz fotografia ślubna częstochowa i zobacz którego fotografa zdjęcia ciebie zauroczą, a z pewnościa jakaś interesująca pozycja ci wyskoczy. tutaj nie korzystaj bo są różni oszuści.. chyba że któryś sie z tobą spotka i pokaże swoje portfoilio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.tylko.zapytam
"chyba że któryś sie z tobą spotka i pokaże swoje portfoilio..." A to są tacy naiwni, którzy podpisują z fotografem umowę bez obejrzenia portfolio na odbitkach/w albumach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są są
Są ważne żeby było tanio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEKTÓRZY SĄ.. BO Z POLECENIA,OD ZNAJOMEGO ITD TO WEZMĄ NUMER I ZADZWONIĄ I SIE ZAPISZĄ TO MOZE BYC FAJNY A NIE SPRAWDZĄ PORTFOLIO I POTEM ŻAŁUJĄ ŻE NIE TAKIE ZDJĘCIA ŻE COŚ TAM.. CHOĆ PODEJRZEWAM ZE MAŁO JEST TAKICH OSÓB CO NIE SPRAWDZĄ FOTOGRAFA ALE SĄ... NAJCZĘSCIEJ TERAZ FOTOGRAFOWIE MAJĄ SWOJA STRONĘ INTERNETOWA A NA SPOTKANIA ZABIERAJA ALBUMY ITD... ALE NAJLEPIEJ DZIEWCZYNA ZROBI JAK SAMA POSZUKA KOGOŚ CIEKAWEGO W INTERNECIE Z PEWNOŚCIA WYSZUKA SPORO OFERT FOTOGRAFOÓW Z OKOLICY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×